unfoldingWord 34 - Ісус навчає людей, розповідаючи їм різні історії

unfoldingWord 34 - Ісус навчає людей, розповідаючи їм різні історії

개요: Matthew 13:31-46; Mark 4:26-34; Luke 13:18-21;18:9-14

스크립트 번호: 1234

언어: Ukrainian

청중: General

장르: Bible Stories & Teac

목적: Evangelism; Teaching

성경 인용: Paraphrase

지위: Approved

이 스크립트는 다른 언어로 번역 및 녹음을위한 기본 지침입니다. 그것은 그것이 사용되는 각 영역에 맞게 다른 문화와 언어로 조정되어야 합니다. 사용되는 몇 가지 용어와 개념은 다른 문화에서는 다듬어지거나 생략해야 할 수도 있습니다.

스크립트 텍스트

Ісус розповідав багато різних історій про Боже Царство. Наприклад, Він сказав: «Царство Боже подібне до гірчичного зерна, яке людина посадила на своєму полі. Ви знаєте, що гірчичне зерно — найменше з усього насіння.

Але коли гірчичне зерно виростає, воно стає вищим за всі кущі і стає таким великим деревом, що навіть птахи прилітають і в’ють гнізда на його гілках».

Ісус розповів ще одну історію: «Царство Боже подібне до закваски, яку жінка кладе в тісто, і закваска піднімає все тісто.

Також Боже Царство подібне до скарбу, який був захований у полі. Один чоловік знайшов цей скарб, і йому захотілося взяти його собі. Тому він знову закопав його, щоби ніхто не знайшов. А потім, радіючи знайденому, пішов, продав все, що в нього було, і купив поле, на якому був схований скарб.

Ще Боже Царство подібне до торговця, який шукав бездоганних перлів. Коли він знайшов дорогоцінну перлину, то пішов і продав все, що мав, і купив її».

В натовпі, який ходив за Ісусом, знаходилися люди впевнені в своїй праведності, бо робили добрі справи. Вони зневажали тих, хто не робив добрих справ. Ісус розповів для них наступну історію: «Два чоловіки ввійшли до храму помолитися. Один з них збирав податки, а інший був фарисеєм.

Фарисей молився так: “Боже, дякую Тобі, що я не такий грішник, як інші люди: грабіжники, брехуни, зрадники, як цей збирач податків.

Я постую два рази на тиждень, даю Тобі десяту частку від вісх своїх грошей та прибутків”».

А збирач податків стояв осторонь від фарисея. Він навіть не наважувався підняти очі до неба, але бив себе кулаком у груді і молився: «Боже, благаю Тебе, помилуй мене, бо я грішник»».

Ісус сказав: «Кажу вам, що Бог вважає праведним збирача податків, а не фарисея. Тому що, хто ставить себе вище за інших, буде принижений, а хто ставить себе нижче за всіх, буде звеличений».

관련정보

생명의 말씀 - GRN 은 성경에 기반한 구원과 그리스도인의 삶에 대한 수천개의 오디오 복음 메시지를 가지고 있습니다.

무료 다운로드 - 여기에서 다운로드 가능한 여러 언어로 된 주요 GRN 메시지 스크립트, 그림 및 기타 관련 자료를 찾을 수 있습니다.

GRN 오디오 도서관 - 전도와 기본 성경 가르침을 위한 자료는 mp3, CD, 카세트 테이프 형태로 사람들의 필요와 문화에 맞추어졌습니다. 녹음은 성경이야기, 전도 메시지, 말씀 읽기, 노래를 포함하여 다양한 스타일로 구성되었습니다.

Copyright and Licensing - GRN shares it's audio, video and written scripts under Creative Commons

Choosing the right audio or video format - What audio and video file formats are available from GRN, and which one is best to use?