unfoldingWord 34 - Ісус навчає людей, розповідаючи їм різні історії

unfoldingWord 34 - Ісус навчає людей, розповідаючи їм різні історії

Esquema: Matthew 13:31-46; Mark 4:26-34; Luke 13:18-21;18:9-14

Número de guión: 1234

Idioma: Ukrainian

Audiencia: General

Tipo: Bible Stories & Teac

Propósito: Evangelism; Teaching

Citación Biblica: Paraphrase

Estado: Approved

Los guiones son pautas básicas para la traducción y grabación a otros idiomas. Deben adaptarse según sea necesario para que sean comprendidas y relevantes para cada cultura e idioma diferentes. Algunos términos y conceptos utilizados pueden necesitar más explicación o incluso ser reemplazados o omitidos por completo.

Guión de texto

Ісус розповідав багато різних історій про Боже Царство. Наприклад, Він сказав: «Царство Боже подібне до гірчичного зерна, яке людина посадила на своєму полі. Ви знаєте, що гірчичне зерно — найменше з усього насіння.

Але коли гірчичне зерно виростає, воно стає вищим за всі кущі і стає таким великим деревом, що навіть птахи прилітають і в’ють гнізда на його гілках».

Ісус розповів ще одну історію: «Царство Боже подібне до закваски, яку жінка кладе в тісто, і закваска піднімає все тісто.

Також Боже Царство подібне до скарбу, який був захований у полі. Один чоловік знайшов цей скарб, і йому захотілося взяти його собі. Тому він знову закопав його, щоби ніхто не знайшов. А потім, радіючи знайденому, пішов, продав все, що в нього було, і купив поле, на якому був схований скарб.

Ще Боже Царство подібне до торговця, який шукав бездоганних перлів. Коли він знайшов дорогоцінну перлину, то пішов і продав все, що мав, і купив її».

В натовпі, який ходив за Ісусом, знаходилися люди впевнені в своїй праведності, бо робили добрі справи. Вони зневажали тих, хто не робив добрих справ. Ісус розповів для них наступну історію: «Два чоловіки ввійшли до храму помолитися. Один з них збирав податки, а інший був фарисеєм.

Фарисей молився так: “Боже, дякую Тобі, що я не такий грішник, як інші люди: грабіжники, брехуни, зрадники, як цей збирач податків.

Я постую два рази на тиждень, даю Тобі десяту частку від вісх своїх грошей та прибутків”».

А збирач податків стояв осторонь від фарисея. Він навіть не наважувався підняти очі до неба, але бив себе кулаком у груді і молився: «Боже, благаю Тебе, помилуй мене, бо я грішник»».

Ісус сказав: «Кажу вам, що Бог вважає праведним збирача податків, а не фарисея. Тому що, хто ставить себе вище за інших, буде принижений, а хто ставить себе нижче за всіх, буде звеличений».

Información relacionada

Palabras de Vida - GRN tiene mensajes audios en miles de idiomas que contienen mensajes basados en la Biblia acerca de la salvación y la vida cristiana.

Descargas gratis - Aquí puede encontrar los guiones principales de GRN en varios idiomas y también imágenes y otros materiales relacionados. Todos están disponibles para descargar.

Librería de audio de GRN - Material evangelistico y de enseñanza adecuado a las necesidades y a la cultura en variedad de stilos y formatos

Choosing the audio or video format to download - What audio and video file formats are available from GRN, and which one is best to use?

Copyright and Licensing - GRN shares it's audio, video and written scripts under Creative Commons