unfoldingWord 07 - Бог благословляє Якова

unfoldingWord 07 - Бог благословляє Якова

개요: Genesis 25:27-35:29

스크립트 번호: 1207

언어: Ukrainian

청중: General

장르: Bible Stories & Teac

목적: Evangelism; Teaching

성경 인용: Paraphrase

지위: Approved

이 스크립트는 다른 언어로 번역 및 녹음을위한 기본 지침입니다. 그것은 그것이 사용되는 각 영역에 맞게 다른 문화와 언어로 조정되어야 합니다. 사용되는 몇 가지 용어와 개념은 다른 문화에서는 다듬어지거나 생략해야 할 수도 있습니다.

스크립트 텍스트

Брати дорослішали. Ісав полюбляв полювати, а Якову більше подобалося знаходитися вдома. Ісаак більше любив Ісава, а Ревекка більше любила Якова.

Одного разу Ісав повернувся з полювання дуже голодним і попросив у Якова їжи, котру той приготував. Яків відповів: «Спочатку пообіцяй мені, що віддаси мені право вважатися первістком». На що Ісав погодився. Після цього Яків дав їжу Ісаву.

Ісаак хотів дати своє благословіння Ісаву, але замість цього благословив Якова, тому що Ревекка з Яковом обдурили його. Яків одяг Ісавовий одяг і обернув шию та руки в хутро козенят і таким чином видав себе за Ісава, коли прийшов до батька. Ісаак постарів і майже небачив і тому не помітив омани.

Яків прийшов до Ісааку та сказав йому: «Я – Ісав. Я прийшов, щоб ти благословив мене». Доторкнувшись до хутра козеня та відчувши запах одягу, Ісаак подумав, що це Ісав, і благословив Якова.

Ісав зненавидів Якова за те, що він оманою отримав благословіння, яке призначалося для нього. Тому Ісав вирішив, що після смерті батька вбʼє Якова.

Але Ревекка дізналася про задум Ісава, і вони з Ісааком відправили Якова в далекий край, до родичів Ревекки.

Яків прожив там багато років. За цей час він одружився, і у нього народилося дванадцять синів та одна донька. А також, Бог зробив його дуже заможнім.

Двадцять років Яків жив далеко від рідного дому, та вирішив повернутися до Ханаану разом з усією своєю сімʼєю, слугами та худобою.

Яків дуже боявся Ісава, бо думав, що той все ще бажає вбити його. Тому він відправив Ісаву в подарунок велику кількість худоби. Слуги привели тварин до Ісава і сказали: «Твій раб Яків дарує тобі цих тварин. Він і сам незабаром прийде».

Втім, Ісав вже не бажав вбивати Якова. Навпаки, він зрадів, коли побачив його. Після цього брати мирно жили у Ханаані. Потім коли Ісаак помер, Яків з Ісавом поховали його. Обіцянки завіту, який Бог уклав з Авраамом перейшли від Ісаака до Якова.

관련정보

생명의 말씀 - GRN 은 성경에 기반한 구원과 그리스도인의 삶에 대한 수천개의 오디오 복음 메시지를 가지고 있습니다.

무료 다운로드 - 여기에서 다운로드 가능한 여러 언어로 된 주요 GRN 메시지 스크립트, 그림 및 기타 관련 자료를 찾을 수 있습니다.

GRN 오디오 도서관 - 전도와 기본 성경 가르침을 위한 자료는 mp3, CD, 카세트 테이프 형태로 사람들의 필요와 문화에 맞추어졌습니다. 녹음은 성경이야기, 전도 메시지, 말씀 읽기, 노래를 포함하여 다양한 스타일로 구성되었습니다.

Choosing the audio or video format to download - What audio and video file formats are available from GRN, and which one is best to use?

Copyright and Licensing - GRN shares it's audio, video and written scripts under Creative Commons