unfoldingWord 07 - Бог благословляє Якова

unfoldingWord 07 - Бог благословляє Якова

Esquema: Genesis 25:27-35:29

Número de guión: 1207

Idioma: Ukrainian

Audiencia: General

Tipo: Bible Stories & Teac

Propósito: Evangelism; Teaching

Citación Biblica: Paraphrase

Estado: Approved

Los guiones son pautas básicas para la traducción y grabación a otros idiomas. Deben adaptarse según sea necesario para que sean comprendidas y relevantes para cada cultura e idioma diferentes. Algunos términos y conceptos utilizados pueden necesitar más explicación o incluso ser reemplazados o omitidos por completo.

Guión de texto

Брати дорослішали. Ісав полюбляв полювати, а Якову більше подобалося знаходитися вдома. Ісаак більше любив Ісава, а Ревекка більше любила Якова.

Одного разу Ісав повернувся з полювання дуже голодним і попросив у Якова їжи, котру той приготував. Яків відповів: «Спочатку пообіцяй мені, що віддаси мені право вважатися первістком». На що Ісав погодився. Після цього Яків дав їжу Ісаву.

Ісаак хотів дати своє благословіння Ісаву, але замість цього благословив Якова, тому що Ревекка з Яковом обдурили його. Яків одяг Ісавовий одяг і обернув шию та руки в хутро козенят і таким чином видав себе за Ісава, коли прийшов до батька. Ісаак постарів і майже небачив і тому не помітив омани.

Яків прийшов до Ісааку та сказав йому: «Я – Ісав. Я прийшов, щоб ти благословив мене». Доторкнувшись до хутра козеня та відчувши запах одягу, Ісаак подумав, що це Ісав, і благословив Якова.

Ісав зненавидів Якова за те, що він оманою отримав благословіння, яке призначалося для нього. Тому Ісав вирішив, що після смерті батька вбʼє Якова.

Але Ревекка дізналася про задум Ісава, і вони з Ісааком відправили Якова в далекий край, до родичів Ревекки.

Яків прожив там багато років. За цей час він одружився, і у нього народилося дванадцять синів та одна донька. А також, Бог зробив його дуже заможнім.

Двадцять років Яків жив далеко від рідного дому, та вирішив повернутися до Ханаану разом з усією своєю сімʼєю, слугами та худобою.

Яків дуже боявся Ісава, бо думав, що той все ще бажає вбити його. Тому він відправив Ісаву в подарунок велику кількість худоби. Слуги привели тварин до Ісава і сказали: «Твій раб Яків дарує тобі цих тварин. Він і сам незабаром прийде».

Втім, Ісав вже не бажав вбивати Якова. Навпаки, він зрадів, коли побачив його. Після цього брати мирно жили у Ханаані. Потім коли Ісаак помер, Яків з Ісавом поховали його. Обіцянки завіту, який Бог уклав з Авраамом перейшли від Ісаака до Якова.

Información relacionada

Palabras de Vida - GRN tiene mensajes audios en miles de idiomas que contienen mensajes basados en la Biblia acerca de la salvación y la vida cristiana.

Descargas gratis - Aquí puede encontrar los guiones principales de GRN en varios idiomas y también imágenes y otros materiales relacionados. Todos están disponibles para descargar.

Librería de audio de GRN - Material evangelistico y de enseñanza adecuado a las necesidades y a la cultura en variedad de stilos y formatos

Choosing the audio or video format to download - What audio and video file formats are available from GRN, and which one is best to use?

Copyright and Licensing - GRN shares it's audio, video and written scripts under Creative Commons