unfoldingWord 44 - Петро та Іоанн зцілюють кульгаву людину

unfoldingWord 44 - Петро та Іоанн зцілюють кульгаву людину

개요: Acts 3-4:22

스크립트 번호: 1244

언어: Ukrainian

청중: General

장르: Bible Stories & Teac

목적: Evangelism; Teaching

성경 인용: Paraphrase

지위: Approved

이 스크립트는 다른 언어로 번역 및 녹음을위한 기본 지침입니다. 그것은 그것이 사용되는 각 영역에 맞게 다른 문화와 언어로 조정되어야 합니다. 사용되는 몇 가지 용어와 개념은 다른 문화에서는 다듬어지거나 생략해야 할 수도 있습니다.

스크립트 텍스트

Якось Петро та Іван пішли до Храму. Біля воріт Храму сидів кульгавий чоловік та жебракував.

Петро подивився на кульгавого і сказав: «У мене немає грошей, щоб дати тобі. Але я дам тобі те, що маю. В ім’я Ісуса, встань і ходи!»

Тієї ж миті Бог зцілив кульгавого. Чоловік почав ходити, стрибати та прославляти Бога. Люди ж у дворі Храму були дуже здивовані.

Швидко зібрався натовп людей, які хотіли побачити людину, яку було зцілено. Петро сказав: «Не дивуйтеся, що ця людина здорова. Це не ми зцілили його нашою силою чи праведністю. Але Сам Ісус зцілив його Своєю силою, бо ми віримо в Нього.

Це ви вимагали від римського правителя вбити Ісуса. Ви вбили Того, Хто всім дає життя. Але Бог воскресив Його з мертвих. Ви не розуміли, що робили, але коли ви це робили, то виповнялося те, що говорили пророки. Вони сказали, що Месія постраждає і помре. І Бог зробив так, щоб все це сталося. Тож тепер покайтеся і зверніться до Бога, щоб Він омив ваші гріхи».

Коли священики та начальник храмової варти почули Петра та Івана то дуже розлютилися. Тож вони заарештували апостолів і посадили до в’язниці. Але багато людей повірили в Слово Боже, яке говорив Петро. Число тих, хто повірив в Ісуса в той день зросло до 5000.

Наступного дня зібралися первосвященики, вчителі Закону та старійшини. До них привели Петра та Івана, а також людину, яка була кульгавою. Вони запитали Петра та Івана: «Якою силою ви зцілили цю кульгаву людину?»

Петро відповів їм: «Людина, яка стоїть перед вами, була зцілена силою Месії Ісуса. Ви розіп’яли Ісуса, але Бог знову Його воскресив! Ви відкинули Його, але немає іншого шляху спастися, як тільки через Ісуса!»

Всі присутні були вражені тим, як впевнено говорили Петро та Іван. Вони бачили, що перед ними були прості неосвічені люди, але потім згадали, що бачили їх з Ісусом. Тоді священики та старійшини сказали Петру та Івану: «Ми вас покараємо, якщо ви продовжите говорити людям про ту Людину, ім’я якої Ісус». З цією погрозою вони відпустили Петра та Івана.

관련정보

생명의 말씀 - GRN 은 성경에 기반한 구원과 그리스도인의 삶에 대한 수천개의 오디오 복음 메시지를 가지고 있습니다.

무료 다운로드 - 여기에서 다운로드 가능한 여러 언어로 된 주요 GRN 메시지 스크립트, 그림 및 기타 관련 자료를 찾을 수 있습니다.

GRN 오디오 도서관 - 전도와 기본 성경 가르침을 위한 자료는 mp3, CD, 카세트 테이프 형태로 사람들의 필요와 문화에 맞추어졌습니다. 녹음은 성경이야기, 전도 메시지, 말씀 읽기, 노래를 포함하여 다양한 스타일로 구성되었습니다.

Copyright and Licensing - GRN shares it's audio, video and written scripts under Creative Commons

Choosing the right audio or video format - What audio and video file formats are available from GRN, and which one is best to use?