unfoldingWord 44 - Петро та Іоанн зцілюють кульгаву людину

unfoldingWord 44 - Петро та Іоанн зцілюють кульгаву людину

Esquema: Acts 3-4:22

Número de guión: 1244

Idioma: Ukrainian

Audiencia: General

Tipo: Bible Stories & Teac

Propósito: Evangelism; Teaching

Citación Biblica: Paraphrase

Estado: Approved

Los guiones son pautas básicas para la traducción y grabación a otros idiomas. Deben adaptarse según sea necesario para que sean comprendidas y relevantes para cada cultura e idioma diferentes. Algunos términos y conceptos utilizados pueden necesitar más explicación o incluso ser reemplazados o omitidos por completo.

Guión de texto

Якось Петро та Іван пішли до Храму. Біля воріт Храму сидів кульгавий чоловік та жебракував.

Петро подивився на кульгавого і сказав: «У мене немає грошей, щоб дати тобі. Але я дам тобі те, що маю. В ім’я Ісуса, встань і ходи!»

Тієї ж миті Бог зцілив кульгавого. Чоловік почав ходити, стрибати та прославляти Бога. Люди ж у дворі Храму були дуже здивовані.

Швидко зібрався натовп людей, які хотіли побачити людину, яку було зцілено. Петро сказав: «Не дивуйтеся, що ця людина здорова. Це не ми зцілили його нашою силою чи праведністю. Але Сам Ісус зцілив його Своєю силою, бо ми віримо в Нього.

Це ви вимагали від римського правителя вбити Ісуса. Ви вбили Того, Хто всім дає життя. Але Бог воскресив Його з мертвих. Ви не розуміли, що робили, але коли ви це робили, то виповнялося те, що говорили пророки. Вони сказали, що Месія постраждає і помре. І Бог зробив так, щоб все це сталося. Тож тепер покайтеся і зверніться до Бога, щоб Він омив ваші гріхи».

Коли священики та начальник храмової варти почули Петра та Івана то дуже розлютилися. Тож вони заарештували апостолів і посадили до в’язниці. Але багато людей повірили в Слово Боже, яке говорив Петро. Число тих, хто повірив в Ісуса в той день зросло до 5000.

Наступного дня зібралися первосвященики, вчителі Закону та старійшини. До них привели Петра та Івана, а також людину, яка була кульгавою. Вони запитали Петра та Івана: «Якою силою ви зцілили цю кульгаву людину?»

Петро відповів їм: «Людина, яка стоїть перед вами, була зцілена силою Месії Ісуса. Ви розіп’яли Ісуса, але Бог знову Його воскресив! Ви відкинули Його, але немає іншого шляху спастися, як тільки через Ісуса!»

Всі присутні були вражені тим, як впевнено говорили Петро та Іван. Вони бачили, що перед ними були прості неосвічені люди, але потім згадали, що бачили їх з Ісусом. Тоді священики та старійшини сказали Петру та Івану: «Ми вас покараємо, якщо ви продовжите говорити людям про ту Людину, ім’я якої Ісус». З цією погрозою вони відпустили Петра та Івана.

Información relacionada

Palabras de Vida - GRN tiene mensajes audios en miles de idiomas que contienen mensajes basados en la Biblia acerca de la salvación y la vida cristiana.

Descargas gratis - Aquí puede encontrar los guiones principales de GRN en varios idiomas y también imágenes y otros materiales relacionados. Todos están disponibles para descargar.

Librería de audio de GRN - Material evangelistico y de enseñanza adecuado a las necesidades y a la cultura en variedad de stilos y formatos

Choosing the audio or video format to download - What audio and video file formats are available from GRN, and which one is best to use?

Copyright and Licensing - GRN shares it's audio, video and written scripts under Creative Commons