unfoldingWord 47 - Павло та Сила у Філіппах

개요: Acts 16:11-40

스크립트 번호: 1247

언어: Ukrainian

청중: General

장르: Bible Stories & Teac

목적: Evangelism; Teaching

성경 인용: Paraphrase

지위: Approved

이 스크립트는 다른 언어로 번역 및 녹음을위한 기본 지침입니다. 그것은 그것이 사용되는 각 영역에 맞게 다른 문화와 언어로 조정되어야 합니다. 사용되는 몇 가지 용어와 개념은 다른 문화에서는 다듬어지거나 생략해야 할 수도 있습니다.

스크립트 텍스트

Коли Савл подорожував Римською імперією і проповідував про Христа, його стали називати римським ім’ям — «Павло». Якось Павло та його друг Сила вирушили до міста Филипи, щоб проповідувати там вчення про Ісуса Христа. Вони вийшли за місто, до річки, де віруючі збиралися для молитви. Серед присутніх була жінка ім’я якої — Лідія, яка торгувала дорогими тканинами. Лідія любила Бога і поклонялася Йому.

Бог відкрив серце Лідії для розуміння проповіді Павла, і вона повірила в Ісуса. Павло та Сила хрестили Лідію та її сім’ю. Після цього вона запросила апостолів до себе додому і запропонувала їм зупинитися у неї. Вони погодилися.

Павло та Сила часто зустрічалися з людьми у місці, де віруючі збиралися для молитви. Якось, коли вони йшли туди, вони зустріли одну рабиню, якою керував злий дух і який передбачав людям майбутнє. Цими передбаченнями вона заробляла багато грошей для своїх господарів.

Щодня, коли рабиня ходила слідом за Павлом і Силою, вона кричала: «Ці люди – слуги Всевишнього Бога. Вони вказують вам шлях до спасіння!» Так вона робила щодня, і Павлу це набридло.

Одного дня, коли рабиня знову почала кричати, Павло повернувся до неї і сказав злому духу, який був у ній: «В ім’я Ісуса, вийди з неї!» І той одразу ж вийшов із рабині.

Господарі рабині сильно розлютилися. Вони зрозуміли, що без цього злого духу їх рабиня не може передбачати майбутнє. А це означало, що без її передбачень вони не отримають свій прибуток.

Господарі рабині привели до римських начальників Павла та Силу та звинуватили їх у тому, що вони підбурюють повстання у місті. До цих звинувачень також приєднався великий натовп людей. Судді наказали побити апостолів палицями, а потім кинули до в’язниці.

Павла та Силу посадили в ту частину в’язниці, де було найбільше варти, а ноги їх забили у дерев’яні колодки. Близько опівночі Павло та Сила молилися та співали, чим прославляли Бога.

Раптом стався сильний землетрус. Всі двері в’язниці широко відчинилися, а кайдани з усіх в’язнів поспадали.

Наглядач в’язниці прокинувся та побачив, що всі двері в’язниці відчинені. Він подумав, що всі в’язні втекли, і злякався, що його стратять за втечу ув’язнених, тому вирішив убити себе. Павло побачив це і закричав: «Стривай! Не шкодь собі! Ми всі тут».

Наглядач, затремтів від страху, підійшов до Павла та Сили і вивів їх із в’язниці. Потім він запитав: «Що я повинен зробити, щоб спастися?» Павло відповів: «Повір у Господа Ісуса, і спасешся ти та весь твій дім». Наглядач відвів Павла та Силу до себе додому та промив їм рани. Там Павло розповів про Ісуса всім, хто був у домі.

Наглядач в’язниці та весь його дім повірили в Ісуса, і Павло хрестив їх. Потім наглядач нагодував Павла та Силу, і всі в домі раділи, що повірили в Бога. А Павло та Сила повернулися до в’язниці.

Наступного дня, коли судді дізналися, що Павло — римський громадянин, вони наказали звільнити Павла та Силу і просили їх піти з Филипа. Павло та Сила відвідали Лідію та їх друзів, після чого пішли з міста. Вчення про Ісуса поширювалося, і Церква продовжувала зростати.

Павло та інші керівники церкви подорожували багатьма містами, вони проповідували та навчали людей про Ісуса, писали в різні церкви багато листів для підбадьорення та настанови віруючих. Деякі з цих листів стали книгами Біблії.

관련정보

생명의 말씀 - GRN 은 성경에 기반한 구원과 그리스도인의 삶에 대한 수천개의 오디오 복음 메시지를 가지고 있습니다.

무료 다운로드 - 여기에서 다운로드 가능한 여러 언어로 된 주요 GRN 메시지 스크립트, 그림 및 기타 관련 자료를 찾을 수 있습니다.

GRN 오디오 도서관 - 전도와 기본 성경 가르침을 위한 자료는 mp3, CD, 카세트 테이프 형태로 사람들의 필요와 문화에 맞추어졌습니다. 녹음은 성경이야기, 전도 메시지, 말씀 읽기, 노래를 포함하여 다양한 스타일로 구성되었습니다.

Copyright and Licensing - GRN shares it's audio, video and written scripts under Creative Commons

Choosing the right audio or video format - What audio and video file formats are available from GRN, and which one is best to use?