Sindhi: Shikari Bhil jazyk
Názov jazyka: Sindhi: Shikari Bhil
Názov jazyka ISO: Sindhi [snd]
Jazykový rozsah: Language Variety
Jazykový štát: Not Verified
Číslo jazyka GRN: 26102
Audio recordings available in Sindhi: Shikari Bhil
Momentálne nemáme k dispozícii žiadne nahrávky v tomto jazyku.
Recordings in related languages
Audio/Video z iných zdrojov
video_camera_front
Broadcast audio/video volume_up (TWR)
Jesus Film in Sindhi video_camera_front (Jesus Film Project)
Monkhe Painhanji Marzi Sekhar| Asim Azhar | Hal Puthyan | Murree video_camera_front
Taranhar - Gospel Story in song video_camera_front
The New Testament - Sindhi volume_up (Faith Comes By Hearing)
Thru the Bible Sindhi Podcast volume_up (Thru The Bible)
Who is God? - Sindhi volume_up (Who Is God?)
Iné mená pre Sindhi: Shikari Bhil
Shikari Bhil
Kde sa hovorí Sindhi: Shikari Bhil
Pakistan star
Jazyky súvisiace s Sindhi: Shikari Bhil
- Sindhi (Pakistan) - ISO Language [snd] volume_up
- Sindhi: Shikari Bhil (Pakistan) - Language Variety [snd]
- Charan (Pakistan, Sindh) - Language Variety [snd] volume_up
- Sindhi: Bhatia (India, Gujarat) - Language Variety [snd]
- Sindhi: Dukslinu (Pakistan, Sindh) - Language Variety [snd] volume_up
- Sindhi: Jadeji (India, Gujarat) - Language Variety [snd]
- Sindhi: Kachchi (Pakistan) - Language Variety [snd]
- Sindhi: Katiawari Kachi (Pakistan) - Language Variety [snd]
- Sindhi: Kayasthi (Pakistan) - Language Variety [snd]
- Sindhi: Lari (Pakistan, Balochistan) - Language Variety [snd]
- Sindhi: Lasi (Pakistan) - Language Variety [snd]
- Sindhi: Macharia (Pakistan) - Language Variety [snd]
- Sindhi: Musalmani (Pakistan, Sindh) - Language Variety [snd] volume_up
- Sindhi: Thareli (Pakistan, Balochistan) - Language Variety [snd]
- Sindhi: Thari (India, Andhra Pradesh) - Language Variety [snd]
- Sindhi: Vicholo (Pakistan, Balochistan) - Language Variety [snd]
Informácie o Sindhi: Shikari Bhil
Populácia: 100
Pracujte s GRN na tomto jazyku
Môžete poskytnúť informácie, preložiť alebo pomôcť s nahrávaním v tomto jazyku? Môžete sponzorovať nahrávky v tomto alebo inom jazyku? Kontaktujte jazykovú horúcu linku GRN.
Upozorňujeme, že GRN je nezisková organizácia a neplatí za prekladateľov ani jazykových pomocníkov. Všetka pomoc je poskytovaná dobrovoľne.
