The Living Christ

The Living Christ

Samenvatting: A Survey of the Life of Christ for Evangelism and Basic Bible Teaching. Comes with a 120 picture set.

Scriptnummer: 440

Taal: Ukrainian

Thema: Sin and Satan (Deliverance, Light/Darkness, Sin, disobedience); Christ (Jesus, Our Substitute, Resurrection of Jesus, Son of God, Saviour of Sinful Men, Birth of Christ, Sacrifice / Atonement, Death of Christ, Life of Christ, Authority, Jesus, Our Shepherd); Eternal life (Salvation, Broad & Narrow Ways); Character of God (Love of God, Grace and Mercy, Nature, character of God, Word of God (the Bible), Power of God / Jesus); Living as a Christian (Prayer, petition, Worship, Witnessing, Second Birth, Obedience, Spiritual Growth, Peace with God, Forgiveness, Faith, trust, believe in Jesus, Spiritual Life, Christian values, Humility); Bible timeline (End Time, Second Coming, Gospel, Good News); Problems (Materialism, Evil Spirits, demons, Problems, troubles, worries)

Gehoor: General

Stijl: Monolog

Genre: Bible Stories & Teac

Doel: Evangelism

Bijbelse verwijzing: Extensive

Toestand: Publishable

Tekst van het script

1. Христос на початку

1. Христос на початку

Іван 1:1-5

Спочатку, до появи часу, був Бог. Ісус Христос перебував разом з Ним. Ісус показав нам Бога. В Біблії Ісуса названо Життям і Світлом цього світу. Це так через те, що Ісус дає свому народові вічне життя. Він вказує йому на шлях до Бога.

2. Бог створив все

2. Бог створив все

Буття 2:4-22

Ісус був з Богом від початку. Він створив все, що є у всесвіті. Він створив всіх людей та тварин цього світу.
Імена першого чоловіка і жінки були Адам і Єва. Тоді не існувало ані хвороб, ані смерті. Не було ні зла, ні скорботи. Все було чудовим.

3. Сатана спокушає Адама і Єву

3. Сатана спокушає Адама і Єву

Буття 3:1-7

Бог помістив Адама та Єву в прекрасний сад. Він дав їм всяку добру їжу. Але крім цього Він наказав їм не їсти плодів одного з дерев. Потім одне з Божих творінь постало проти Нього. Ім'я йому Сатана. Одного дня Сатана прийшов до Адама і Єви у вигляді гарного змія. Він збрехав їм, а Адам і Єва йому повірили. На малюнку ви можете побачити, що вони зкоштували заборонений Богом плід. Сатана переконав їх ослухатися і повстати проти Бога.

4. Адам і Єва вигнані

4. Адам і Єва вигнані

Буття 3:8-24

Від того часу людина стала відокремленою від Бога. Вона ходила шляхами Диявола. Бог мусив вигнати Адама та Єву. Вони покинули чудовий сад. Життя одразу стало жорсткішим. У світ увійшли сум і смерть. Але Бог настільки возлюбнв Своє творіння, що створив план спасіння всіх людей від злих шляхів Диявола і від смерті.

5. Божа обітниця Авраамові

5. Божа обітниця Авраамові

Буття 15:1-6; 22:15-18

Людей на землі ставало все більше, але вони забули про Бога. Вони не хотіли слухатись Його. Однак одна людина продовжувала слідувати за Богом і слухатись Його. Ім'я й було Авраам. Авраам і його дружина Сара були старими і не мали дітей. На малюнку видно Авраама. Одного разу вночі Бог сказав Авраамові: "Подивися на небо, та зорі злічи. Таким буде потомство твоє." Бог пообіцяв благословити всі народи через нащадків Авраама. Він повірив Богові. Тоді Бог дав Авраамові і Сарі сина, хоча Авраамові було вже 100 років. Через їхнього сина пішов великий народ, що називається Ізраїль.

6. Захарія і Ангол

6. Захарія і Ангол

Луки 1:5-25

На цій малюнку зображені події, що відбулись сотні років тому назад. Помер Авраам, померли і його діти. Через багато років після смерті Авраама Бог відправив на землю Ізраїпя посланця з небес. Цей посланець, названий Алголом, з'явився в місті Єрусалимі. Тут знаходився храм, де люди вклонялися Богові. В ньому ж служив старий священник на ім'я Захарія. В нього не було дітей. Коли Захарія молився у храмі, перед ним з'явився ангол. На малюнку видно, що ангол говорить:
"Не бійся, Захаріє. Дружина твоя народить сина, а ім'я йому буде Іван. Він буде великий у Господа." Син виріс і став значним слугою Божим.

7. Ангол промовляє до Марії

7. Ангол промовляє до Марії

Луки 1:26-38

Приблизно в цей самий час той же ангол з'явився молодій жінці в Ізраїлі. Її звали Марія. Вона була дівою (незайманою). Ангол сказав Марії: "Народиш ти сина..

8. Ангол і Йосип

8. Ангол і Йосип

Матвія 1:18-25

Марія була заручена з чоловіком на ім'я Йосип. Він також був нащадком Авраама. Йосип, побачивши, що Марія вагітна, вирішив не одружуватись з нею. Тоді увісні ангол з'явився йому і промовив: "Не бійся прийняти Марію, дружину свою, бо зачате в ній - то від Духа Святого. І вона вродить Сина, ти ж даси йому ймення Ісус, бо спасе Він людей Своїх від їхніх гріхів." Ім'я Ісус означає Спаситель.

9. Народження Ісуса

9. Народження Ісуса

Луки 2:1-7

Йосип одружився на Марії. Він поїхав з нею до міста Віфлеєма, оскільки саме звідти походила його сім'я. Того часу місто було наповнене людьми і Йосип з Марією не могли знайти місця для ночівки. Їм довелось провести ніч в стайні для тварин і саме тут Марія народила Ісуса.

10. Пастухи і анголи

10. Пастухи і анголи

Луки 2:8-14

Тієї ночі на полях поза Віфпеємом пастухи пасли овець. Раптово перед ними постало багато Ангелів. Один з них промовив до пастухів: "Не лякайтесь, бо я благовіщу вам радість велику, що станеться людям усім. Бо сьогодні в у Віфлеємі народився для вас Спаситель."

11. Пастухи приходять до Ісуса

11. Пастухи приходять до Ісуса

Луки 2:15-20

Того ж часу пастухи рушили до Єрусалиму. Вони знайшли малятко Ісуса, а з ним Марію та Йосипа, саме так, як оповіли їм Анголи. Хоча ці пастухи не були освідченими людьми, вони зрозуміли, що це - надзвичайна дитина і прославили Бога.

12. Семен пророкує про Ісуса

12. Семен пророкує про Ісуса

Луки 2:21-38

Йосип і Марія принесли Ісуса до храму, щоб поставити Його перед Господом. В храмі був чоловік на ймення Семен. Він знав, що Бого обіцяв прислати у світ Христа щоб спасти Своїх людей. Семен очікував цього. Побачивши Ісуса, він взяв Дитину на руки, і промовив Богові: "Побачили очі мої спасіння Твоє... Він -світло перед всіма народами і на славу народу Твого Ізраїля." Стара пророчиця Анна також бачила Дитину. Вона говорила всім, що Він прийшов, щоб спасти їх. Семен і Анна знали, що Ісус - це Христос, обіцяний Богом.

13. Поклоніння мудреців зі Сходу

13. Поклоніння мудреців зі Сходу

Матвія 2:1-12

З далеких країн до Віфлеєма прибули мудреці. Вони спитали: "Де народжений Цар Юдейський? Бо на сході ми бачили зорю Його, і прибули поклонитись Йому." Вони слідували за зорею аж до Віфлеєма, де й знайшли Ісуеа. Вони принесли Йому дари і вклонились перед Немовлям. Царем Ізраїля в той час був Ірод. Це була завислива людина, яка обурилась, коли взнала про візит мудреців. Ірод хотів вбити Ісуса. Але Ангол попередив про це Йосипа та Марію і вони, взявши дитину, пішли до Єгипту, де й зоставались аж до смерті Ірода. Потім вони повернулись до Ізраїлю і оселились у місті Назарет.

14. Ісус у храмі

14. Ісус у храмі

Луки 2:39-52

Коли Ісусові було 12 років, Йосип і Марія знов взяли Ісуеа до Єрусалимського храму. Там Він розмовляв зі священниками і вчителями. Вони дивувались тому, як багато знає Ісус про Бога. Сам Ісус знав, що Бог - це Його справжній Отець. Він зростав мудрістю, і віком, і благодаттю, у Бога й людей.

15. Проповідь Івана Христителя

15. Проповідь Івана Христителя

Матвія 3:1-12; Марка 1:2-8; Луки 3:3-18

Як ви пам'ятаєте, у старого священника Захари був Син на ім'я Іван (малюнок 6). Цей хлопчик зростав і став великим пророком. Жив він у пустелі. Різний люд ходив туди, щоб почути, як Іван вчить. Він свідчив, що Бог прислав Спасителя. Іван закликав людей відвернутись від своїх злих шляхів. Ті, хто увірували в слова Івана, христились у річні. Хрищення підтверджувало, що вони бажали відвернутись від зла і ходити Божими шляхами.

16. Хрицення Ісуса

16. Хрицення Ісуса

Матвія 3:13-17; Марка 1:9-11; Луки 3:21-22

Іван христив людей у річці Йордані. Ісус прийшов до Івана. Ісусові не потрібно було відвертатись від гріху, адже Він був безгрішний. Все ж таки Ісус бажав, шоб Іван христив Його. На малюнку видно, як Іван христить Ісуса. Коли Ісус піднявся з води. Дух Божий зійшов на нього у вигляді голуба, і голос із неба почувся, що мовив: "Це Син Мій Улюблений, що Його Я вподобав".

17. Випробування Ісуса Сатаною

17. Випробування Ісуса Сатаною

Матвія 4:1-11; Марка 1:12-13; Луки 4:1-13

Після хрищення Ісус був поведений Духом у пустелю. Там Він готувався до Свого майбутнього служіння. Ісус молився і постив сорок днів. Потім приступив до Нього Диявол, щоб спокусити Його. Сатана не хотів, щоб Ісус спас Своїх людей і намагався підкорити Його собі. Але Ісус використовував Слово із Святого Божого Письма, спростовуючи Сатану, і той не мав ніякої сили над Ісусом.

18. Весілля вКані

18. Весілля вКані

Івана 2:1-11

Потому Ісус пішов до Галілеї, на північ Ізраіля. Він був запрошений на весілля разом зі Своєю матір'ю і друзями. Як забракло вина для гостей, Ісус сказав слугам: " Наповніть водою посудини". На малюнку видно, що слуги зробили те, що наказав їм Ісус. Тоді Він перетворив воду у найкраще вино, якого вистачило на все весілля. Це було перше диво, яке створив Ісус. Всі Його учні побачили якою дивовижною силою волдів Він.

19. Ісус навчає Никоднма

19. Ісус навчає Никоднма

Івана 3:1-21

Після весілля в Кані Ісус здійснив багато див. Всі люди чули про них. Один значний релігійний начальник на ім'я Никодим почув про Ісуса, і одного разу, вночі, прийшов до Ісуса. Він навчив його багатьом речам. Ісус сказав: "Поправді, поправді кажу Я тобі: коли хто не народиться згори, то не може побачити Божого Царства. Повинно йому народитись з води й Духа." Ісус мав на увазі, що люди повинні отримати Духа Божого, щоб увійти в Його Царство. Всякий, хто вірить в Ісуса, матиме життя вічне в Божому Царстві, а хто відкидає Ісуса - загине і не побачить життя. Такою є Божа обітниця для нас всіх.

20. Ісус і самарянка

20. Ісус і самарянка

Івана 4:1-26

Ісус переходив через Самарію. Втомившись, Він присів біля криниці. Надійшла туди ж самарянська жінка, щоб набрати води. Ісус спитав її: "Даш Мені напитись?" Ісуе знав, що вона чинила перелюб, бо жила з чоловіком, який не був їй чоловіком. Жінка була дуже здивована, коли почула, що Ісус звернувся до неї. Ісус сказав їй: "Ти не знаєш хто Я. Якби ти знала, то сама б просила Мене дати тобі живої води." Він розказав їй про Воду Життя, яка рятує людей від їхніх гріхів. Жінка закликала інших прийти і почути Ісуса, багато самарян прийшло і увірувало в Нього.

21. Ісус і царедворець

21. Ісус і царедворець

Івана 4:46-54

Після цього Ісус повернувся додому. До Нього прийшов аристократ з суіднього міста. Син цієї людини був дуже хворий. Цей царедворець благав Ісуса прийти в його будинок і вздоровити сина. Ісус не пішов з ним до його міста, а сказав: "Іди,- син твій живе!" Того ж часу син царедворця став здоровий. Коли Ісус каже щось, ви можете довіритись Йому в цьому. Люди побачили, що Ісус має владу над всякою хворобою.

22. Ісус юкликає перших уччів

22. Ісус юкликає перших уччів

Марка 1:16-20; Луки 5:1-3

Одного дня Ісус побачив чотирьох рибалок біля Галилейського озера. Їх звали: Петро і Андрій, Яків і Іван. Ісус сказав їм: "Ідіть услід за мною,- і зроблю, що станете ви ловцями людей". Велика кількість людей зібралась біля озера, тоді Ісус наказав рибалкам відплисти від берега, тоді Він сів у човен і навчав людей про Бога.

23. Велика ловитва рмбч

23. Велика ловитва рмбч

Луки 5:1-11

Коли Ісус перестав навчати. Він сказав Петрові: "Попливи на глибінь,- і закиньте на полов свій невід". Петро каже: "Наставнику,- цілу ніч ми працювали, і не вловили нічого,- та за словом Твоїм укину невода". Зробивши так, вони безліч риби набрали. Їм довелось навіть закликати на підмогу Якова та Івана. Риби було настільки багато, що човни почали тонути. Всі вони були глибоко вражені. Повитягавши на берег човни, вони залишили свої неводи, сім'ї і послідували за Ісусом"

24. Ісус виганяє духа зла

24. Ісус виганяє духа зла

Марка 1:21-28; Луки 4:31-37

У Капернаумі, що в Галіпеї, Ісус навчав людей у домі молитви. Вони дивувались Йому, бо Він вчив із владою. Раптово чоловік, що мав духа демона, закричав: "Я знаю Тебе, хто Ти,- Божий Святий!" Ісус наказав демонові вийти із чоловіка, і той мусив підкоритись. Так люди побачили, що Ісус мав владу над злими духами.

25. Ісус уздоровлює Петрову тещу

25. Ісус уздоровлює Петрову тещу

Марка 1:29-34; Матвія 8:14-17; Луки 4:38-41

Після цього Ісус пішов з учнями до дому Петра. Петрова теща була хвора і лежала в гарячці. Ісус торкнувся її і стала вона здорова. Тоді всі почали приносити до Нього хворих. Ісус же зцілював їх всіх і вигнав багато демонів.

26. Ісус торкається хворого на проказу

26. Ісус торкається хворого на проказу

Марка 1:40-45; Матвія 8:2-4; Луки 5:12-16

Ісус проходив Гапілеєю, навчаючи людей. Багато з них послідувало за Ним. Один чоловік, укритий проказою, прийшовши до Ісуса, почав благати Його про зцілення. Ісус простяг руку, торкнувся йо^-о і той час проказа з нього зійшла. Після цього багато народу приходило до Ісуса. Він не міг заходити до міст через великі натовпи.

27. Ісус уздоровлюс розслабленого

27. Ісус уздоровлюс розслабленого

Марка 2:1-12; Матвія 9:1-8; Луки 5:17-26

Ісус повернувся до міста Капернаум. Там він залишався в будинку. Чотири чоловіки принесли до Ісуса розслабленого, але не могли потрапити в будинок через великий натовп. Тоді вони знайшли інший вихід. На малюнку ви можете побачити, що саме вони зробили. Розібравши стелю, вони опустили свого товариша зверху прямо до ніг Ісуса. Він сказав чоловікові: "Сине, прощаються тобі гріхи твої." А потім сказав: "Уставай, візьми ложе своє та іди у свій дім." І став здоровим той чоловік. Люди багато тому дивувались, а книжники і фарисеї сказали: "Хто може прощати гріхи окрім Бога Самого?" Люди ж побачили, що Ісус має владу прощати гріхи.

28. Ісус закликає Матвія йти за ним

28. Ісус закликає Матвія йти за ним

Марка 2:13-14; Матвія 9:9; Луки 5:27-28

На цьому малюнку ви бачите Ісуса біля моря. Тут Він побачив чоловіка на ім'я Матвій (або Левія), який був митником. Люди ненавиділи митників через те, що ті часто їх обдурювали. Але Ісус сказав Матвієві: "Іди за мною!" Покинувши все, той встав і пішов вслід за Ним. Люди побачили, що Ісус бажав, щоб з ним йшли навіть погані люди.

29. Ісус на гостині в Матвія

29. Ісус на гостині в Матвія

Марка 2:15-17; Матвія 9:10-13; Луки 5:29-32

Матвій справив в свому домі велику гостину для Ісуса і запросив всіх своїх друзів. І було серед них багато нечесних митників і грішників. Фарисеї казали: "Чому Ісус їсть і п'є з митниками і грішниками?" але Ісус відповів: "Лікаря не потребують здорові, а хворі. Не прийшов Я праведних кликати до покаяння, а грішних."

30. Ісус зцілює слабого в купальні

30. Ісус зцілює слабого в купальні

Івана 5:1-15

Ісус пішов до Єрусалиму. Там Він побачив чоловіка, який хромав от вже 38 років. Він лежав біля особливої купальні, сподіваючись, що вода з неї зцілить його. Але ніколи йому не вдавалось вчасно зійти в воду. Ісус сказав йому: "Уставай, візьми ложе своє - та й ходи!" І цей чоловік одужав! Ісус вчинив це диво в суботній день і це знов обурило книжників і фарисеїв.

31. Уччі Ісуса рвуть колосся в суботу

31. Уччі Ісуса рвуть колосся в суботу

Марка 2:23-28; Матвія 12:!-8; Луки 6:1-5

На цьому малюнку видно Ісуса та деяких з Його учнів. В суботу вони йшли через поле. Учні зірвали колосся та їли, а фарисеї почали їх звинувачувати в порушенні закону, бо вони це робили в суботу. Ісус же відмовив: "Субота створена для людини." Бог створив суботу як день для допомоги іншим людям. Це не є день для труднощів. Люди почули, що Ісус - Господь суботі.

32. Ісус уздоровляє сухорукого

32. Ісус уздоровляє сухорукого

Марка 3:1-6; Матвія 12:9-14; Луки 6:6-11

Цей малюнок передає іншу подію, що відбулась в суботу. В синагозі знаходився чоловік зі всохлою правицею. Знову релігійні вчителі спостерігали за Ісусом. Вони бажали побачити, чи не стане Він уздоровлювати в день суботній, бо бажали звинуватити Його в порушенні законів. Ісус же сказав чоловікові: "Простягни свою руку!" - і люди побачили, що рука стала живою. Тоді обізлені вчителі вийшли геть і задумали вбити Ісуса.

33. Ісус навчає людей

33. Ісус навчає людей

Матвія 5:1-12; Луки 6:12-26

У Галілеї Ісус цілу ніч молився Богові. Потім Він обрав дванадцять чоловіків, які залишались з Ним і допомагали Йому. Натовпи людей прямували зі всієї країни щоб побачити Його. Він обирав разом зі Своїми учнями відкрите місце, сідав там, і вчив людей різному про Божі правдиві шляхи. В наступних малюнках ви побачите деякі з Його історій.

34. Про світло у темряві

34. Про світло у темряві

Матвія 5:14-16

Коли люди приходять до Ісуса, Бог змінює їх. Вони взнають істинний шлях життя. Подумайте про це. Ніхто не ховає світло під посудину. Його ставлять наверх, аби воно світило всім людям. Ісус сказав своїм учням: "Ви світло для світу. Нехай ваше світло світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла. Але не чекайте похвали від них. Робіть це для того, щоб вони прославляли Бога - Отця вашого, що на небі."

35. Про помсту

35. Про помсту

Матвія 5:33-48; Луки 6:27-36

Ось ще чому вчив Ісус. Він казав: "Не противтесь злому. Коли хто ударить тебе у праву щоку твою,- підстав йому й другу. Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає." Бог знає, коли з нами чинять несправедливо. Він судитиме злих людей тут, у цьому житті, або після смерті. Ми не повинні мститись Бог хоче, щоб ми любили інших людей. Ісус наказував: "Поводьтесь з іншими, як бажаєте, щоб вони поводились з вами."

36. Про молитву

36. Про молитву

Матвія 6:5-15

Деякі люди є дуже горді і бажають, щоб інші бачили, як вони моляться. Ісус звинувачував подібних людей. Він казав: "А як молитеся, моліться своєму Отцеві в тайні, а Отець ваш, що бачить таємне, віддасть вам явно. Ісус казав: " Як людям простите гріхи їхні, то простить і вам ваш Небесний Отець."

37. Два шляхи життя

37. Два шляхи життя

Матвія 7:13-14

Ісус розповів людям, що у житті є дві дороги. Одна дорога широка і зручна. Багато хто ходить нею, але вона веде у вічну погибель. А інша дорога вузька і важка, нею ходять мало людей, але веде вона до вічного життя. Це є Божа дорога, що на неї вказав нам Ісус. На якій же дорозі знаходитесь ви?

38. Будинок на камені

38. Будинок на камені

Матвія 7:24-29

Вчення Іеуеа - це тверда основа для нашого життя. Деякі люди чують слова Ісуса і слухаються їх. Вони подібні до чоловіка розумного, що побудував свій дім на камені. І коли линула злива, дім той не впав. Деякі люди чують слова Ісуса та не слухаються їх. Вони подібні до чоловіка необачного, що збудував свій дім на піску.! коли линула злива, дім той рухнув, 1 чоловік той втратив все, що мав, бо будинок його не мав основи. Подивіться на цей малюнок. На який будинок схоже
ваше життя?

39. Ісус воскрешує сина вдовиці

39. Ісус воскрешує сина вдовиці

Луки 7:11-17

Одного дня Ісус з учнями прибув до міста, що зветься Наїн. На свому шляху вони зустріли похоронну процесію. Ховали єдиного сина вдови. Ісус зрозумів її біль і сказав мертвому хлопчикові: "Встань!" І мертвий підвівся. Хлопчих ожив! Люди серд натовпу були вражені і розповідали всім про це. Побачили ж бо, що Ісус має
владу над смертю.

40. Іван Христитель у вязниці

40. Іван Христитель у вязниці

Луки 7:18-35; Матвія 11:2-19

Ви пам'ятаєте Івана Христителя? Він проголошував прихід Ісуса. Іван переконав багатьох людей слідувати за Ісусом. Згодом злий цар цієї землі кинув Івана до в'язниці. Іван закликав двох своїх друзів і попросив їх піти до Ісуса спитати, чи Він справді був Очікуваним від Бога, чи їм слід було чекати Іншого. Ісус одповів їм: "Ви бачили дива, що їх творю Я. Ідіть перекажіть Іванові, що ви бачили і що чули. Тоді він знатиме, хто Я." Ісус сказав: "Блаженний, хто через мене спокуси не матиме!" Цар вбив Івана, але Іван виконав важливу роботу для Бога. Нагорода його на небесах справді велика.

41. Жінка омиває ноги Ісуса

41. Жінка омиває ноги Ісуса

Луки 7:36-50

Одного дня Ісус був запрошений в дім фарисея. І прийшла до Нього жінка, повія, і припавши до ніг Ісуса, почала обливати слізьми Йому ноги і миром їх мастила. Фарисеї не могли повірити, що Ісус дозволив їй робити це. Він же відповів їй: "Прощаються тобі гріхи!" Вона проявила велику любов до Ісуса, а вчителі закону ненавиділи Його і навіть звинувачували Його в тому, що Він діяв силою Диявола.

42. Притча про сіяча

42. Притча про сіяча

Марка 4:1-9; Матвія 13:1-9; Луки 8:4-8

Одного разу Ісус навчав людей біля озера Галілейського. Він розповів їм притчу про селянина., який сіяв зерно. І як сіяв, упало одне край дороги і птахи повидзьобували його. Інше впало на на кам'янистий грунт і коли сонце зійшло, воно усохло. А інше упало між терен, і вони його поглушили. Інше ж зерно впало на добру землю. ! зійшовши, уродило щедро.

43. Притча про зерно

43. Притча про зерно

Марка 4:10-20; Матвія 13:18-23

Притча про зерно містить прихований зміст. Зерно - це Слово Боже. Грунт - це люди, що чують Його. Диявол - це птахи. Є люди, які чують Боже Слово, але Диявол забирає від них Його

44. Притча про кукіль

44. Притча про кукіль

Матвія 13:24-30, 36-43

Ісус розповідав багато історій з прихованим змістом. Називались вони притчами. Він розказав притчу про сіяча, що посіяв добре зерно на своїм полі. А вночі прийшов ворог його і наісяв куколю між пшеницею. Ця історія оповідає нам про сатану. Він і є цим ворогом. Він сіє своїх дітей зла поміж Божими дітьми у цьому світі. Вони зростатимуть разом аж доки прийде Ісус. Тоді Божі діти будуть відокремлені від злих, які подібні до куколю, і будуть знищені у вогні. Божі діти подібні до пшениці. Бог візьме їх до Себе у вічність.

45. Притча про скарб

45. Притча про скарб

Матвія 13:44

На цьому малюнку відображена одна з історій, що оповідав Ісус. Одна людина знайшла в полі скарб і ховає його так, що ніхто не зможе знайти. А з радості йде, усе, що має продає і купує те поле, на якому захований скарб. Ісус навчає, що Царство Боже подібне до цього скарбу. Воно дороже за будь-що у нашому житті.

46. Ісус утихомирює бурю

46. Ісус утихомирює бурю

Марка 4:35-41; Матвія 8:23-27; Луки 8:22-25

На цьому малюнку видно, що Ісус, закінчивши говорити з народом, наказав учням переплисти з Ним на човні на іншу сторону озера. Коли вони були в воді піднявся сильний шторм, так що вода заливалась в човен. Учні були надзвичайно перелякані і очікували було смерті, але Ісус наказав бурі: "Мовчи, перестань!" В той же час вщухнув вітер і тиша велика настала. Учні говорили: "Хто ж це такий, що вітер і море слухняні Йому?" Ісус явив їм, що Він був Господом вітру і моря.

47. Ісус уздоровлює біснуватого

47. Ісус уздоровлює біснуватого

Марка 5:1-20; Матвія 8:28-34; Луки 8:26-39

Після того, як буря заспокоїалсь, Ісус з учнями пристали до іншого берегу. Там їх перестрів чоловік, який мав багато бісів в собі. Він був настільки дикий, що ніхто не міг зв'язати його. Цей чоловік впав на коліна перед Ісусом. І Ісус наказав бісам вийти з нього. Біси вийшли з нього і увійшли в свиней, і вони всі кинулись у море і потопилися. А чоловік цей пішов і проповідував багатьом людям про те, які речі Ісус зробив з ним. Всі побачили, що злі духи змушені підкорюватись Іеусові.

48. Ісус уздоровлює жінку у натовп!

48. Ісус уздоровлює жінку у натовп!

Марка 5:21-34; Матвія 9:20-22; Луки 8:43-48

Ісус повернувся до Капернауму, а за Ним йшов великий натовп і тиснувсь до Нього. В патовт була бідна жінка, що дванадцять років страждала кровотечею. Вона подумала: "Коли хоч доторкнусь до одежі Його, то одужаю." Вона доторкнулась до Ісуеа у натовпі і тієї ж миті уздоровилась. Вона не думала, що Ісус знав, що вона зробила. А Іеус повернувся до неї саказав: "Твоя віра спасла тебе, іди з миром!" Жінка вірила в Ісуса і Він зцілив й.

49. Воскресіння мертвої дівчини

49. Воскресіння мертвої дівчини

Марка 5:35-43; Матвія 9:8-19,23-26; Луки 8:40-42,49-56

Один зі старших синагоги прийшов до Іеуса і благав Його: "Моя дочка помирає, прийди і врятуй ч." Ісус пішов до його будинку, але коли прийшов, дівчина вже померла. Ісус випровадив, взяв дівчину за руку і сказав їй: "Дівчатко, встань!" І в ту ж мить підвелося і ходило дівча, і дали їй їсти. Побачили батьки, що Ісус має владу над смертю.

50. Ісус посилає дванадцять апостолів

50. Ісус посилає дванадцять апостолів

Марка 6:6-13; Матвія 9:35 - 11:1; Луки 9:1-6

Одного дня Іеус зібрав своїх 12 учнів. Він дав їм силу виганяти бісів і уздоровлювати хворих людей, і послав їх проповідувати Царство Боже. Він на.казав їм: "Не беріть с собою нічого в дорогу. А як ввійдетет в дім, залишайтеся там, аж доки не вийдете звідти." Він попередив, що багато людей будуть відштовхувати їх, але відштовхуючи їх, вони відштовхуватимуть Бога. Так учні йшли від селища до селища проповідуючи добру звістку і уздоровлюючн людей.

51. Ісус нагодовує п'ять тисяч людей

51. Ісус нагодовує п'ять тисяч людей

Марка 6:30-44; Матвія 14:13-21; Луки 9:10-17; Івана 6:1-13

Учні повернулись зі своїх мандрівок. Всі вони втомились і Ісус відвів їх у затишне місце для відпочинку. Тим не менш за ними пішли 5000 людей. Ісус вчив їх цілий день і під вечір всі вони зголодніли. Ісус сказав учням, щоб вони дали людям поїсти. Але вся їжа, що знайшлась, складала лише п'ять хлібів і дві рибини. Іеуе взяв цю їжу і подякував Богові. Він нагодував всіх людей цим харчом так, що всі були ситі, і було ще дванадцять коробів залишку.

52. Ісус іде по воді

52. Ісус іде по воді

Марка 6:45-52; Матвія 14:22-33; Івана 6:14-21

Тоді Іеус відправив усіх людей, а сам пішов помолитись на гору. Учні відплили самі, і пізно у вечері вони були на середині озера. На зустріч їм дув сильний вітер і загрожувала небезпека. Тут вони побачили Ісуса, Він йшов до них по воді. Учні злякались цьому, але Ісус каже їм: "Це Я, не лякайтесь!" І ввійшов Він у човен і пристали вони до берега. Учні були дуже здивовані.

53. Хліб Життя

53. Хліб Життя

Івана 6:22-40, 60-66

Наступного дня люди шукали Ісуса, а деякі хотіли зробити Його царем. Вони знайшли Його на іншому березі озера. Ісус сказав їм: "Я - хліб життя. Хто приходить до Нього - не голодуватиме Він, а хто вірує в Мене - ніколи не прагнутиме. Я - хліб живий, що з неба зійшов: коли хто споживатиме цей хліб, той повік буде жкги." Ісус зійшов від Бога, щоб дати нам духовну їжу і воду. Якщо ми віримо в Нього, ми успадкуємо вічне жнття. Багато людей не могли зрозуміти цього, а деякі злились на Ісуса і більше приходили до Нього.

54. Віра іноземки

54. Віра іноземки

Марка 7:24-30; Матвія 15:21-28

Ісуе пішов в інші землі, там до Нього підійшла жінка, яка належала до іншого племені, не юдейка, як Ісус. У неї вдома залишалась хвора дівчина, яку мучив демон. Жінка благала, щоб Ісус вигнав з неї цього демона. Ісус сказав їй: "Демон вийшов з твоєї дочки!" Так воно і сталось навіть до того, як мати повернулась додому. Це був урок для учнів, вони були юдеями. Ісус прийшов, щоб спасти юдеїв від сили Диявола. Але прийшов Він, щоб спасти і всіх інших.

55. У здоровлення глухонімого

55. У здоровлення глухонімого

Марка 7:31-37

Іеус пішов до іншого краю, і там до нього привели глухонімого чоловіка. На цьому малюнку ви бачите, як Ісус вкладає в уха цієї людина свої пальці і торкається й язика. Того ж часу людина ця стала чути і говорити. Коли дізналися про це люди, то ще більше народу стало приходити до Ісуса. Він уздоровлював людей, і знов нагодував велику кількість людей, цього разу їх було 4 тисячі, а хлібів - 7. Всі багато дивувались тому, що робив Ісуе.

56. Ісус уздоровлює сліпого

56. Ісус уздоровлює сліпого

Марка 8:22-26

В Галілеї є місто Віфсаїда. Коли Ісус прибув туди, до Нього привели сліпого. Ісус вивів його за місто, і торкнувся його очей. Чоловік цей сказав: "Бачу людей, але вони немов дерева." Тоді Ісус торкнувся його очей ще раз і цей чоловік став бачити все виразно.

57. Визнання Петром Христа

57. Визнання Петром Христа

Марка 8:27-38; Матвія 16:13-27; Луки 9:18-27

Чи був Ісус насправді Богом? Чи посилав Бого Його у світ? Навіть учням Іеуса важко було в це повірити. Деякі з них вважали, що Він був великим пророком.. Одного дня Ісус спитав учнів: "За кого ви Мене масте?" Тоді Бог відкрив Петрові істину, і зрозумівши це, він сказав:" Ти - Христос, Син Бога Живого!" Петро сказав правду, але Ісус наказав учням не казати нікому, що Він є дійсно Христос.

58. Преображення Ісуса Христа

58. Преображення Ісуса Христа

Марка 9:1-8; Матвія 17:1-8; Луки 9:28-36

Тоді Ісус сказар Своїм учням, що Він має постраждати і вмерти. Вони не зрозуміли цього і не могли в це повірити. Ісус взяв трьох з них на гору. Там, на вершині гори вони пробачили, що Ісус раптово змінився. Він був осяяний славою. Ісусові з'явились два пророки, Мойсей та Ілля, які жили за багато років-до того. Вони говорилил з Ісусом про страждання і смерть, через які Він мусив пройти. Потім пророки зникли. Три учні бачили це і повірили Ісусові.

59. Ісус зцілюс одержимого хлопчика

59. Ісус зцілюс одержимого хлопчика

Марка 9:14-29; Матвія 17:14-20; Луки 9:37-43

На цьому малюнку видно чоловіка, який привів до Ісусових учнів свого сина. В хлопчикові був біс і часто кидав його у припадки. Учні наказували бісові вийти з хлопчика, але він не слухався їх. Тоді Ісуе зійшов з гори. Він єдиний був в силі вигнати біса. Ісус сказав Своїм учням: "Цей рід не виходить інакше, як тільки
молитвою і постом."

60. Петро сплачує податок на храм

60. Петро сплачує податок на храм

Матвія 17:24-27

Як прийшли вони до Капернауму, до Петра підійшли збирачі податку на храм, та й сказали: "Чи не заплатить ваш учитель податку на храм?" Ісус був Сином Божим і був зобов'язаний платити податок на будинок Власного Отця! Але Ісус зробив як вони наказали. Але зробив це особливим способом. Ісчус наказав Петорові піти зловити рибину, а в її роті Петро знайшов монету для податку.

61. Хто найбільший у Царств! Небеснім?

61. Хто найбільший у Царств! Небеснім?

Марка 9:33-37; Матвія 18:1-6; Луки 9:46-48

Люди завжди прагнуть бути важливими. Одного дня учні спитали Ісуса: "Хто найбільший в Царстві Небеснім?" Він покликав дитину і поставив серед них. Ісуе сказав їм, що вони повинні бути подібними до цієї дитини, повинні бути покірними. Не повинні вважати себе більшими за інших. Повинні вірити Богові і робити, що Він каже. Такі люди будуть найбільшими в Царстві Небеснім.

62. Притча про загублену вівцю

62. Притча про загублену вівцю

Матвія 18:10-14

В Ізраїлі є багато пастухів, які пасуть своїх овець. Вони опікуються вівцями. Якщо губиться одна овця, пастух залишає решту та іде шукати загублену. А коли знаходить, радіє дуже. Так само і Бог не хоче втратити жодного зі Своїх дітей. А ми - діти Божі, якщо віримо в Нього і Він любить кожного з нас надзвичайно сильно. Якщо хтось з Його дітей загубиться. Він буде шукати його поки не знайде.

63. Прчтча про немилосердного боржника

63. Прчтча про немилосердного боржника

Матвія 18:21-35

Серед історій, що росказував Ісус була одна про бідного раба, який завинив свому панові велику суму, яку він не міг сплатити. Пан змилосердився над ним і простив йому цей борг. Тоді раб пішов і по дорозі зустрів свого товариша, який був йому винен трохи грошей. І схопивши його, прощений раб казав: Віддай, що ти винен!" Але товариш не міг повернути грошей, і що б ви думали, зробив цей чоловік? Чи простив він йому? Він кинув свого товариша до в'язниці. Пізніше про це прочув пан. Він прогнівався на свого раба за те, що той не проявив милості. Пан кинув цього раба у в'язницю. Бог простив нам великий борг гріхів і очікує, що ми прощатимемо тим, хто грішать проти нас.

64. Жінка, схоплена в перелюб!

64. Жінка, схоплена в перелюб!

Івана 8:1-11

На малюнку забражено Іеуса, який сидить у Єрусалимському храмі. Ось фарисеї приводять до Нього жінку, схоплену в перелюбі. І говорять Ісусові: "Вчителе, цю жінку схоплено на вчинку перелюбу. А Ти що говориш?" Вони хотіли побити й камнями. Але Ісус каже: "Хто з вас без гріха,- нехай пертим на неї каменем кине!" Один за одним фарисеї вийшли з храму. Вни знали, що самі теж згрішили. Ісус сказав жінці: "Іди собі, але більше не гріши". Фарисеї теж були грішні і зненавиділи Ісуса за те, що Він відкрив це перед всіма.

65. Ісус уздоровлює сліпонародженого

65. Ісус уздоровлює сліпонародженого

Івана 9:1-41

Копи Ісус був у храмі. Він побачив сліпонародженого. Учні думали, що його сліпота стала наслідком гріху. Ісус не погодився. Він сказав: Не згрішив ані він, ні батьки його. Це трапилось, щоб діла Божі з'явились на ньому." Тоді Ісус уздоровив цю людину і вона стала бачити. Всі побачили Божу силу в Ісусі. Чоловік цей розповів всім про те, яке диво зробив з ним Ісус. Фарисеї ще більше обізлилнсь на Ісуса.

66. Притча про Доброго Пастиря

66. Притча про Доброго Пастиря

Івана 10:1-21

Ісус розказав притчу, яка показувала, що фарисеї були подібними до найманців, які більше переживають за свою платню, ніж за ввірених їм овець. Фарисеї не опікувались Божим народом і не вірили в Ісуса. Іеус сказав: "Я - Пастир Добрий. Пастир Добрий покладає Життя Своє за овець". Ісус також розказав, що Він подібний до дверей в кощару. Ви можете побачити це на малюнку. Вівці в безпеці поки пастух охороняє двері. Ісус охороняє Своїх людей щоб лукавий не міг прийти і вбити їх.

67. Притча про милосердного самарянина

67. Притча про милосердного самарянина

Луки 10:25-37

Ось інша історія, шо її розказав Ісус. Чоловік подорожував дорогою. Розбійники напали на нього і ледве не вбили, залишивши на дорозі побитим. Два релігійних юдеї, що проходили поряд, бачили пораненого чоловіка та не допомогли йому. Тією дорогою йшов іноземець. Побачивши цього чоловіка, він змилосердився над ним, обв'язав йому рани, і відвіз в безпечне місце. Ті два релігійні чоловіки не проявили Божої любові. Релігія не дарує нам вічного життя. Ісус каже, що ми повинні любити і слухатись Бога. Тоді ми матимемо бажання проявляти до людей Божу любов.

68. Ісус в домі МарЯ і Мартн

68. Ісус в домі МарЯ і Мартн

Луки 10:38-42

Ісуе прийшов в дім двох сестер. Звали їх Марія та Марта. Вони були друзями Ісуса. Марія сіла біля ніг Ісуса і слухала Його. Марта сказала Іеусу: "Марія мене саму полишила служити. Скажи їй, щоб мені допомогла." Ісус відповів їй: "Марто, Марія обрала найкращу частку. Це не забереться від неї." Знати Іеуса - краще, ніж всі турботи цього життя.

69. Прчтча про приятеля опівночі

69. Прчтча про приятеля опівночі

Луки 11:1-13

Ісус вчив своїх учнів молитися Богові у всякий час. Він розказав їм цю історію. Чоловік прийшов опівночі до свого друга і каже: "Позич мені, друже, три хліби, бо прийшов із дороги до мене приятель, я ж не маю, що дати йому." Приятель відповів йому: "Не роби мені клопоту - уже замкнені двері." Але чоловік продовжував стукати в двері. Тоді приятель встав і дав йому хліба. Цією історією Ісус показав, що якщо ваш приятель так вчинив, то Бог тим більше почує своїх дітей, якщо вони продовжуватимуть молитися. Він дасть також Свого Святого Духа тим, хто шукають Його.

70. Притча про нерозумного багача

70. Притча про нерозумного багача

Луки 12:13-21

Ісус застерігав людей від жадності. Він розказав їм історію про багача. Багач цей мав велике майно і багато вродила нива. Тоді він збудував нові склади, щоб зберігати всі запаси, і сказав: "Маю достатньо на багато років. Тепер можу жити без проблем." Тоді раптово він помер. Вся його робота та все його майно більше йому не було в пригоді. Ісус сказав: "Так буває і з тим, хто збирає для себе". Ми повинні збирати багатства на Небесах, а не на землі.

71. Слуги готові до повернення свого пана

71. Слуги готові до повернення свого пана

Луки 12:35-40

Ісус попереджав Своїх учнів, що має невздовзі померти. Але казав їм також, що після смерті Він повернеться знов. Тоді ті, хто будуть готові, отримають нагороду. Ісус сказав: "Ви повинні бути подібні до рабів, які очікують на повернення свого пана з весілля. Ви повинні бути готові, як ті раби, які не лінувались. Бо Я прийду тієї' години, коли не думаєте". Чи будете ви готові, коли повернеться Ісус?

72. Ісус уздоровлмс скорчену жінку

72. Ісус уздоровлмс скорчену жінку

Луки 13:10-17

Фарисеї і надалі поставали проти Ісуса. В синагозі була одна жінка, що була скорчена 18 років. Її видно на малюнку. Ісус уздоровив Й. Вона знов могла випростатись! І стала вона славити Бога! І народ тішився. Тим не менш, старший синагоги обурився, бо Ісус вчинив це диво в суботу. Свята Божа книга каже, що ви не повинні працювати в суботу. Але уздоровивши жінку, Ісус здійснив Божу роботу.

73. Притча про багату вечерю

73. Притча про багату вечерю

Луки 14:15-24

Іншої суботи Ісус уздоровив хворого на водянку. Фарисеї знову розлютились. Тоді Ісус розповів їм цю притчу. Один чоловік спорядив велику вечерю, і запросив багатьох. Але багато з цих людей повідмовлялись. Тоді він наказав рабам: "Підіть швидко на вулиці та на завулки міські, і приведіть сюда вбогих, і калік, і сліпих, і кривих." Ісус сказав фарисеям, що вони є ті запрошені гості. Вони були відомими релігійними діячами, але відмовились прийти до Бога через віру в Ісуса. Вони не матимуть місця на Небесах.

74. Притча про загублену драхм)

74. Притча про загублену драхм)

Луки 15:8-10

Фарисеї ненавиділи Ісуса тому, що Він проводив багато часу з бідняками і грішниками. Ісуе розповів їм цю приповість. "Одна жінка, що мала десять драхм, загубила одну драхму. Тоді вона запалила лампу і почала шукати свою монету, аж доки знайшла. А знайшовши, покликала своїх приятельок і вони разом з нею раділи про це." Ісус сказав: " Так само, радість буває на небесах за одного грішника, що кається." Кожна людина важлива для Господа. Він бажає, щоб кожний покаявся і навернувся до Бога.

75. Притча про бідного сина

75. Притча про бідного сина

Луки 15:11-13

!сус розповів фарвисеям іншу притчу. У одного чоловіка один з синів сказав батькові: "Дай мені належну частину маєтку." В батька було два сини і він дав йому належну частку маєтку. Так молодший син забрав усе і подавсь до далекого краю, де жив марнотратне і витратив все своє майно.

76. Блудний снн серед свиней

76. Блудний снн серед свиней

Луки 15:14-19

Коли всі гроші було витрачено, у молодшого сина не стало що їсти. Він найнявся пасти свиней. І тепер, хоча в нього і був харч, він все ж таки залишався голодним. І він почав замислюватись над своїм життям. Тоді він сказав собі: "Раби мого батька мають їжу. Я повернусь до нього і скажу: прогрішився я, отче, супроти тебе і недостойний вже зватись твоїм рабом. Прийми ж мене як одного з своїх наймитів. Так син вирішив повернутись до свого батька.

77. Блудний сип повертається додому

77. Блудний сип повертається додому

Луки 15:20-32

Отець дуже любив свого сина, і сподівався, що він повернеться додому. Коли ж він побачив свого, сина, що повертався, серце його сповнилось жалем. Він з радістю побіг назустріч йому. Отець вітав свого сина з великою радістю і прийняв його знов як сина. Подібні до цього блудного сина. Ми всі залишили свого Небесного Отця. Він любить і пробачає кожного, хто сповідує свій гріх і навертається до Нього.

78. Багач і жебрак

78. Багач і жебрак

Луки 16:19-31

Фарисеї ненавиділи Ісуса, але любили гроші. Вони не помічали бідних, і Ісус оповів їм цю притчу. Один чоловік жив в великому багатстві, а біля його воріт сидів вбогий жебрак, який був постійно голодний і хворий. Але багач не допомагав йому. Через деякий час бідняк помер і Анголи віднесли його на небо. Там він знайшов щастя і втіху. Багач помер також, але відправився він у місце жахливого страждання. Він бачив звідти місце щастя і втіхи, але неможливо було перейти з міця страждань в місце, що називається небом. Притча відкриває, що єдиний шлях потрапити на небо - це йти за Ісусом вже зараз, в цьому житті. Не чекайте смерті, щоб почати шукати Бога. Тоді буде вже пізно.

79. Ісус воскрешує Лазаря з мертвих

79. Ісус воскрешує Лазаря з мертвих

Івана 11:1-44

Цей малюнок передає дивну подію, що справді відбулась. Пам'ятаєте Марію та Марту? В них був брат Лазар. Одного дня, коли !суса не було з ними. Лазар захворів, і поки Ісус прийшов до Лазаря, він помер. Родина поховала його у скелі, а біля входу привалили великий камінь. Через чотири дні Ісус прийшов, щоб бути з цією сім'єю. Марія і Марта сказали: "Господи, якби Ти був тут, Лазар би не помер." Ісус сказав, що вони повинні вірити в Нього зараз, і вони пішли до скелі. Там Ісус наказав людям відвалити камінь. Потім Він вигукнув: "Лазарю, вийди сюди!" -1 Лазар вийшов. Ісус воскресив його з мертвих. Всі були вельми здивовані, а багато увірувало в Нього, фарисеї ж ще більше Його зненавиділи. Тоді вони задумали вбити Його.

80. Ісус уздоровлюс десятьох прокажених

80. Ісус уздоровлюс десятьох прокажених

Луки 17:11-19

Після цього Ісус востаннє рушив до Єрусалиму. По дорозі він зустрів десятьох прокажених, які не стали підходити близько.Вони стояли на відстані і вигукнули:
"Ісусе, Наставнику,- змилуйсь над нами!" Тоді Іеус зцілив їх і відправив. Лише один з них повернувся, щоб подякувати Йому. Ісусові було прикро, що решта дев'ять не подякували. А той, що повернувся, був іноземцем. Він припав обличчям до ніг Ісуса, складаючи дяку Богові.^Ісус сказав йому: "Підведися і іди: віра
твоя спасла тебе!"

81. Притча про наполегливу вдовицю

81. Притча про наполегливу вдовицю

Луки 18:1-8

Ісус бажає, щоб люди продовжували молитись. В одному місті жив суддя, який нікого не соромився і нікого не боявся. Одного дня до нього прийшла бідна вдов!шл і просила: "Оборони мене від мого супротивника." Але він не допоманав 'їй. Так вона продовжувала приходити і наполегливо просити, аж доки він не сказав: "Через те, що вона докучає мені, то візьму в оборону й." Бог не подібний до цього судді. Він хоче чути і відповідає на наші молитви. Він захистить Своїх дітей в час страждання. Якщо несправедливий суддя доводить справу захисту, то ми можемо бути впевнені, що Наш Небесний Отець попіклується про нас.

82. Фарисей та митник

82. Фарисей та митник

Луки 18:9-14

Деякі з людей, які слухали Ісуса, були дуже горді, і вважали себе кращими за інших. Ісус розказав їм історію про двох чоловіків. Один з них був дуже релігійним, і коли він прийов до храму, то молився там, вихваляючи себе. Богові не догодила його молитва. Інший же чоловік стояв в кінці храму і молячись, говорив: "Боже, будь милостивий до мене, грішного." Його молитва була приємна для Бога. Ісус сказав: "Кожен, хто підноситься - буде понижений, хто ж понижається,- той
піднесеться."

83. Ісус благословляє дітей

83. Ісус благословляє дітей

Марка 10:!3-16; Матвія 19:13-13; Луки 18:13-17

Деякі люди приводили дітей до Ісуса і бажали, щоб Він торкнувся їх. Учні не вважали, що діти важливі, і тому хотіли їх відправити. Але Ісус сказав: "Пустіте дітей, щоб до мене приходили, і не забороняйте їм,- бо таких Царство Боже". Люди, які бажають слідувати за Ісусом, повинні вірити у Нього. Вони повинні вірити Йому, як дитина вірить дорослому. Тільки так можна увійти в Царство Боже.

84. Ісус і багатий юнак

84. Ісус і багатий юнак

Марка 10:17-27; Матвія 19:16-22; Луки 18:18-23

До Ісуса прийшов один багатий юнак, і спитав Його: "Що мені робити, щоб вспадкувати вічне життя?" Юнак був добрим чоловіком і намагався дотримуватись всіх Божих заповідей. Але Ісус одповів йому: "Одного тобі ще бракує: Розпродай усе, що ти має, і вбогим роздай,- і матимеш скарб свій на небі.Вертайея тоді, та йди вслід за мною!" Чоловік цей тоді засумував і пішов. Він не хотів залишитись без всіх своїх багатств. І не міг повірити, що Ісуе дась йому життя вічне Ісусові
також було сумно, адже Він любить цього юнака.

85. Притча про випарів

85. Притча про випарів

Матвія 20:1-16

Ви намагались слідувати за Ісусом? На яку винагороду від Нього ви можете очікувати? Ісус розповів цю притчу.Господар оплачував роботу своїх робітників. Деяю з них працювали протягом цілого дня і він дав їм денний заобіток. Інші працювали лише частину дня, але також отримали заробіток, як за цілий день. Ті, хто працювали цілий день, обурились. Господар сказав їм: "Я справедливо заплатив вам. Чи не вільний я розпоряжатись своїми грішми, як хочу? Не заздри, якщо я щедрий." Таким є Бог. Він щедрий і дає вічне життя всім. Своєю важкою працею ми його не можемо заробити.

86. У здоровлення сліпого в ЄрихочІ

86. У здоровлення сліпого в ЄрихочІ

Марка 10:46-32; Матвія 20:29-34; Луки 18:33-43

По дорозі до Єрусалиму Ісус завітав у місто Єрихон. Там, на дорозі, сидів сліпий. Звали його Вартимей. Коли Ісус проходив повз, Вартимей вигукнув: "Ісусе, змилуйся наді мною!" Ісус спинився і каже Вартимею: "Твоя віра спасла тебе!" - і Вартимей прозрів.

87. Ісус і Закхей

87. Ісус і Закхей

Луки 19:1-10

В місті Єрихоні жив митник Закхей. Він був маленького зросту і хотів побачити Ісуса, але не міг із-за натовпу. Оді він виліз на дерево щоб побачити Ісуса, коли Він проходитиме. Ісус побачив Закхея на дереві і каже: "Зійди додолу, бо сьогодні треба Мені бути в домі твоїм." Натовп був дуже здивований, оскільки всі знали, що Закхей був нечесною людиною і обманював інших. Але Закхей прийняв Ісуса з великою. Радістю. Він вирішив змінити своє життя і залишити свої шляхи неправди. Ісус зказав: "Сьогодт на дім цей спасіння прийшло. Бо Я прийшов, щоб знайти і спасти те, що загинуло. Приймаючи Ісуса в своє життя, ви приймаєте спасіння.

88. Ісус вЧя^жає в Єрусалим

88. Ісус вЧя^жає в Єрусалим

Марка 11:1-11; Матвія 21:1-11,14-17, Луки 19:29-44; Івана 12:12-19

Ісус прибув до Єрусалиму. Поза містом учні знайшли для Нього молодого віслюка. Деякі люди, побачивши Ісуса на віслюці, подумали, що Він стане їхнім царем. Вони вітали Його словами: "Осанна! Благословенний, хто йде у Господнє ім'я!" Саме так вітали Ісуса більшість людей.

89. Ісус очищує храм

89. Ісус очищує храм

Марка 11:13-18; Матвія 21:12-13, 14-17; Луки 19:45-48

Коли Ісус був в Єрусалимі, Він зайшов у храм і побачив, що деякі люди псують Божий дім. Тут продавались тварини для жертвоприношень, тут же обманювали людей. Тоді Ісус поперевертав їхні столи, а їх самих вигнав з храму. Він сказав: "Дім Мій - буде домом молитви, а ви робите з нього печеру розбійників". Фарисеї боялись Іеуа і вирішили Його вбити.

90. Притча про злочинних винарів

90. Притча про злочинних винарів

Марка 12:1-12; Матвія 21:33-41; Луки 20:9-16

Ісус, навчаючи людей у храмі, розповів їм історію, спрямовану проти релігійних старшин. "Був господар один. Насадив виноградинка він, і віддав його виноградарям, та й пішов. Копи ж прийшов час плодів, він надіслав до винарів своїх рабів, щоб прийняти плоди свої. А винарі рабів цих побили. Господар і далі посилав рабів своїх, але теж побили, а багатьох і зовсім вбили. Тоді господар послав свого улюбленогго сина до них,- але вони і його, не посоромившись, вбили. Що ж зробить цей пан виноградинка тим винарям? Злочинців погубить жорстоко, а виноградник віддасть іншим винарям." Злі релігійні вчителі були подібні до цих винарів. Вони не любили Бога. Вони не бажали прийняти Його посланців і хотіли вбити Ісуса.

91. Сплата податків кесареві

91. Сплата податків кесареві

Марка 12:13-17; Матвія 22:15-22; Луки 20:20-26

Фарисеї підіслали до Ісуса людей, щоб зловити Його на слові. В той час правителем був кесар. Ці люди спитали Ісуса: "Чи годиться давати податок для кесаря, чи ні?" Ісус відповів їм: "Віддайте кесареве - кесареві, а Богові - Боже." Ісус відповів на їх підступні запитання і їм не було в чому Його звинуватити.

92. Пожертва бідної вдовиці

92. Пожертва бідної вдовиці

Марка 12:41-44; Луки 21:1-4

Одного дня Ісус сидів у храмі і дивився на людей. Він бачив, як багаті люди приносили дорогі дари. Потім прийшла бідна вдовиця і поклала лише дві дрібні монети. Тієї ж хвилини Іеус закликав Своїх учнів, і каже їм: "Поправді кажу вам, що ця вбога вдовиця вкинула більше за всіх! Бо всі кидали від пишка свого в дар Богові, а вона поклала з убозтва свого ввесь прожиток, що мала".

93. Ісус описує ознаки кінця світу

93. Ісус описує ознаки кінця світу

Марка 13:1-13; Матвія 24:1-14; Луки 21:5-19

Будівля храму була дійсно прекрасною. Учні також були захоплені нею. Але Ісус.попередив їх, що все це буде знищено. Він описав їм ознаки кінця світу. Будуть землетруси, і голод, і війни. Багатьох віруючих будуь переслідувати і навіть вбивати. І проповідана буде Евангелія по цілому світові. І тоді прийде кінець.

94. Притча про десять дів

94. Притча про десять дів

Матвія 25:1-13

Ісус розповів своїм учням притчу пр десятьох дів. Вони всі очікували на весілля. П'ять з них були мудрі, а інші п'ять - нерозумні. Молодий прийшов вночі, а в п'яь нерозумних дів не мали оливи в своїх каганцях, тоді вони пішли купити собі оливи. А поки вони й купляли, почалось весілля. Повернувшись, вони просили:
"Відчиніть нам!". Але їм відповіли: "Я не знаю вас". Так вони і не змогли попасти на весілля. Ця притча має особливий зміст. Ісус повернеться в останні часи, повернеться раптово. Деякі люди будуть готові, і увійдуть з Ним у Царство Боже. Інші назавжди залишаться за Його межами. Ісус сказав: "Пильнуйте Бо не знаєте ні дня, ні години, коли прийде Син Людський'"

95. Притча про таланти

95. Притча про таланти

Матвія 25:14-З0

Ісус розповів іншу історію про пана, який відправлявся у подорож. Він закликав своїх рабів і передав їм свої гроші. Два раби орудували своїми грішми, і здобули більше грошей для свого пана, а інший раб нічого не робив з цими грішми,- він їх просто закопав в землю. Тоді повернувся пан і сказав тим рабам, які здобули прибуток: "Гаразд, ви - добрі і вірні раби." Він дав їм винагороду. Але він прогнівався на лінивого раба і прогнав його. Бог дав нам різні можливості, ми повинні використовувати їх і бути готовими до поверненя Ісуса.

96. Притча про овець і козлів

96. Притча про овець і козлів

Матвія 25:31-46

Ісус закликає нас бути готовими до Його повернення. Того дня Він прийде у великій славі з усіма Ангелами небесними. Він буде судити всіх чоловіків та жінок, і буде подібний до пастиря, який відокремлює овець від козлів. Він відокремить тих, хто чинив добро від тих, хто чинив зло. Ті добрі люди, які вірять в Ісуса, отримають вічне життя, а всі інші підуть на вічне покарання.

97. Намащення Ісуса у Віфачії

97. Намащення Ісуса у Віфачії

Марка 14:!-9; Матвія 26:6-13; Івана 12:2-8

Ісус пішов з Єрусалиму до Віфанії. Того ж вечора Він прибув на вечерю. Пам'ятаєте Лазаря, якого Ісус воскресив з мертвих? В його сестри Марії був сосуд з дуже дорогоцінним миром. Вона вилила його на Ісуса. Там же був учень Ісуса на ім'я Юда Іскаріот. Побачивши це, вія дуже обурився, і сказав: "Нащо таке марнотратство?" Але Ісус відповів: "Залишіть її! Вона те вчинила на похорон мій!" Ісус знав, що вже скоро Його збираються вбити.

98. Юда Іскаріотськнн зраджує Ісуса

98. Юда Іскаріотськнн зраджує Ісуса

Марка 14:10-11; Матвія 26:14-16; Луки 22:3-6

Після того Юда пішов до юдейських священників. Він зрадив Ісуса і запропонував відвести їх до місця, де можна було Його заарештувати, щоб потім вбити. Вони Юді за це виплатапи тридцять срібняків. Ісус же знав про це все.

99. Ісус омиває ноги учням

99. Ісус омиває ноги учням

Івана ІЗ:!-!7; Луки 22:7-30

Учні знайшли горницю в Єрусалимі і приготувались святкувати свято Пасхн. Під час вечері вони почали сперичатись між собою про те, хто з них найбільший. Ісус, встав з-за столу, взяв воду і полотенце. Тоді Він омив ноги всіх учнів і сказав їм: "Я ваш Вчитель і Господь, і коли Я обмив вам ноги, то й ви повинні один одному ноги вмивати." Так Ісус показав Своїм учням, хто найбільший в Царстві Божому. Це той, хто бажає служити іншим.

100. Вчення під час останньої вечері

100. Вчення під час останньої вечері

Марка 14:22-25; Матвія 26:26-29; Луки 22:17-20

Задовго до народження Ісуса в Ізраїлі юдеї (або ізраїльтяне) були рабами іншого народу. В день Пасхн вони згадували про те, як Бог визволив їх з рабства. Ісус дав Своїм учням ще дещо на згадку. Даючи їм хліб. Він сказав: "Це тіло Моє". Коли Він передавав вино. Він сказав: "Це кров Моя, що за багатьох пролнваєься на відпущення гріхів. Це чиніть на спомин про Мене." Ісус дав учням образ для згадки про Себе. Він пояснив їм, чому Він мав померти. Його смерть була жертвою за гріх всіх людей. Він помер, щоби ми звільнились від рабства гріху і смерті.

101. Про правдиву виноградину

101. Про правдиву виноградину

Івана !5:М7

Під час Пасхальної вечері Ісус навчив учнів багатьом речам. Він казав: "Я - виноградина, ви - галуззя. Хто в Мені перебуває, а Я в ньому, той рясно зароджує." Це означає, що Бог - садівник у винограднику, Ісус - це Його виноградина. Його послідовники - це галуззя. Якщо вони щодня черпають сили від Ісуса, то приносять плід для Бога. Плід Божої виноградини - це любов, любов до Бога та любов до інших. Подивіться на цей малюнок. Деякі люди не принесуть плоду, і Бог відсіче їх від виноградини Вони будуть викинуті і спалені, як непотрібні гілки.

102. Ісус молиться в ГефсиманЕ

102. Ісус молиться в ГефсиманЕ

Марка ! 4:32-42; Матвія 26:36-46; Луки 22:39.46

Ісус знав, що прийшов час Його смерті. Він молвися за учнів, і просив Бога, щоб Він укріпив їх у час випробувань. Тоді Ісус та одинадцять Його учнів пішли в сад Гефсиманський. Був вже пізній час. Ісус попросив трьох Своїх учнів пильнувати. На малюнку ви можете побачити, як Ісус молиться наодинці. Він був в дуже напруженому стані, оскільки знав, що повинен постраждати і вмерти. Він просив Бога про допомогу виконати Божу волю. Поки Ісус молився, учні заснули.

103. Ісуса заарештовано

103. Ісуса заарештовано

Марка 14:43-50; Матвія 26:47-56; Луки 22:47-53; Івана 18:1-12

Юда Іскаріот прийшов в Гефсиманіюб і привів з собою натовп, надісланий фарисеями. Ці пюди були озброєні мечами і киями. Юда сказав їм: "Кого я поцілую, то Віл, беріть Його". Юда привітав Ісуса і поцілував Його. Тоді сторожа храму схопила і заарештувала Ісуса. Учні були в жаеі - вони залишили Ісуса і розбіглися.

104. Ісуса судять у первосвященника

104. Ісуса судять у первосвященника

Марка 14:53-65; Матвія 26:57-68; Луки 22:54-65; Івана 18:12-14, 19-23

Сторожа зв'язала Ісуса і відвела Його до юдейських старшин. Первосвященики і книжники долитуали Його. Вони підшукали людей, які давали фальшиві свідчення на Ісуса. Але те, що вони говорили, не узгоджувалось. Тоді первосвященик сказав: "Чи Ти Хрнстос, Син Божий?" Іеус відповів: "Я." Вони били Його і прирекли на смерть за те, що Він назвався Божим Сином.

105. Петро зрікається Ісуса

105. Петро зрікається Ісуса

Марка 14:66-72; Матвія 26:69-75; Луки 22:54-62; Івана 18:15-18, 25-27

Коли строжа храму схопила Ісуса, Петро слідував за ними. Він зайшов за ними в дім первосвященника, де відбувався суд над Ісусом. Він хотів знати, що трапиться з Ісусом. Його побачили і служниця і сказала йому: " Ти був з Ісусом." Але Петро відрікся від цього. Він був переляканий. Тричі він сказав, що не знає Ісуса. Раптово прокричав півень. І тоді Петро згадав Ісусові слова під час вечері: "Півень не заспіває, як ти тричі зречешся Мене." І стало Петрові сумно,-вийшовпп; звідти, він гірко заплакав.

106. Ісуса судять у Пилата

106. Ісуса судять у Пилата

Марка 15:1-15; Матвія 27:11-26; Луки 23:1-25; Івана 18:28 - 19:15

Священики вирішили, що Ісуса належить стратити. Але оскільки вони не мали влади страчувати будь-кого, то Ісуса відправили до римського намісника. Звали його Пилат, він мав владу приректи людину на страту. Юдеї хотіли, щоб Пипат прирік Ісуса, але він сказав: "Я не знаходжу жодної провини в Цій Людині". Солдати били Ісуса, вони зробили терновий вінець і поклали його на голову Христа. Насміхаючись з Нього, називали Його "Цар Юдейський". Пнлат хотів відпустити Ісуеа, але люди кричали: "Розіпни Його, розіпни Його!" Пилат остерігався бунту, і тому зробив те, про що просили люди. Він прирік Ісуса на смерть.

107. Ісуса ведуть на розп'яття

107. Ісуса ведуть на розп'яття

Марка 15:20-23; Матвія 27:31-34; Луки 23:26-33; Івана 19:16-17

Солдати повели Ісуса на місце страти. При цьому Його змусили нести важкий великий дерев'яний хрест. Вам це видно на малюнку. Жінки Єрусалиму плакали за Ісусом. Всі рушили на місце розп'яття, за місто. І його привели на місце Голгофу, що значить "Череповище".

108. Розп'яття

108. Розп'яття

Марка 15:25-39; Матвія 27:35-50; Луки 23:33-46; Івана 16:19-30

Содати забрали Ісусовий одяг. А Його Самого прибили до хреста і залишили на ньому вмирати. Поряд з Ісусом були розп'яті два розбійники. Тоді на три години темрява стала по всій землі. Через шість годин, як Його розп'яли, Ісус скрикнув гучно: "Звершилось!" І, голову схиливши, віддав Свого Духа і помер. Римський сотник зднований був і сказав: "Чоловік Цей справді був Син Божий!"

109. Похороч Ісуса

109. Похороч Ісуса

Марка 15:42-47; Матвія 27:57-66; Луки 23:50-56; Івана 19:38-42

Один з учнів Ісуса, Йосип Ариматейський, був багатою людиною. Неподалік від Голгофи в саді він мав нову гробницю. Нікоднм (чоловік, який приходив до Мсуса вночі) допоміг Йосипові і вони зняли Ісусове тіло з хреста. Вони поклали Його у новий гріб, а на вході привалили камінь. Пилат прислав сторожу, щоб охороняла гріб, оскільки боявся, що хтось вкраде тіло.

110. Жінки біля гробу

110. Жінки біля гробу

Матвія 28:1-7

Через три дні після Ісусової смерті відбулась надзвичайна подія. Ангол з'явився в Ісусовому гробі. Відбувся великий землетрус. Алгол Господнійвідвалив від гробу каменя, та й сів на ньому. Сторожа, перелякавшись, впала на землю, немов мертва. Жінки підійшли, щоб поглянути у гріб. Алгол сказав жінкам: "Не лякайтесь, Ісуса тут нема. Ідіть, і скажіть Його учням, що воскрес Він з мертвих."

111. Петро та Іван біля пустого гробу

111. Петро та Іван біля пустого гробу

Івана 20:1-9; Луки 24:1-І 2

Жінки побігли та переказали все це учням, але ті не повірили. Тоді Петро і Іван побігли до гробу. Там вони побачили, що тіла Ісусового нема у гробі. Ніхто не торкався поховальних одеж. Тоді Іван побачив і повірив. Він знав, що Ісус живий, Він воскрес!

112. Ісус являється МарП Магдалині

112. Ісус являється МарП Магдалині

Івана 20:10-18

Марія Магдаліна залишилась біля гробу і плакала. Потім вона поглянула у гробницю і побачила двох Алголів. Вони спитали й: "Чого плачиш, жінко?" Раптово з'явився Ісус. Марія не знала, що це був Він,- вона думала, це був садівник, який забрав тіло Іеуса. Вона просила: "Скажи мені, де поклав ти Його?" Тоді Ісус сказав їй: "Маріє!" І вона впізнала Його голос. Вона знала, що це насправді був Ісус.

113. Ісус на дорогі в Еммаус

113. Ісус на дорогі в Еммаус

Луки 24:13-25; Марка 16:12-13

Того ж дня два учні вирушили з Єрусалиму до Еммаусу. Вони були дуже сумні і розмовляли про Ісусову смерть. Раптово поряд з ними з'явився Ісус. Він розмовляв з ними, але вони не здогадувались, Хто це. Розмовляючи з ними. Він пояснив, чому Христос мав померти. Раптово вони осягнули, що цей мандрівник -Сам Іеус. Тоді Він зник з їхнього зору.

114. Ісус з'являється Своїм учням

114. Ісус з'являється Своїм учням

Івана 20:19-23; Луки 24:36-43; Марка 16:14

Два учні побігли до Єрусалиму. Прибувши, вони сказали іншим учням: "Ми бачили Ісуса!" Поки вони це розповідали, раптово Ісус став перед ними. Вони всі були дуже здивовані і перелякані. Він сказав: "Мир вам!" Він показав їм сліди від Своїх ран на руках і ногах. Тоді всім стало ясно, що це Ісус, і всі побачили, що Він живий

115. Ісус являється Хомі

115. Ісус являється Хомі

Івана 20:24-31

Коли з'являвся Ісус учня на ім'я Хома не було серед інших. Коли йому передали, що Ісус жиивй, він не повірив. Через тиждень всі учні були зібрані разом, і Хома був з ними. Усі двері були замкнені, бо учні боялись юдеїв. Ще раз прийшов Ісус. Тоді і Хома увірував. Припавши перед Ісусом на коліна, він сказав Йому:
"Господь мійі Бог мій!"

116. Ісус з'являється в Галілеї

116. Ісус з'являється в Галілеї

Івана21:1-14

Кілька учнів Ісуса повернулись до Галілеї. Одного вечора вони ловили рибу та не могли нічого зловити. Коли вже сідало сонце, вони побачили чоловіка на березі Він сказав їм: "Закиньте невода праворуч від човна, та й знайдете багато риби!" Вони зробили, як Він сказав і отримали великий влов. Оді вони зрощзумілн, що людина на березі - це Ісус. Витягнувши рибу на берег, вони розмовляли і їли з Ісусом. Він же навчив їх, що їм робити.

117. Ісусовий наказ учням

117. Ісусовий наказ учням

Матвія 28:16-20; Дії 1:3-8; Луки 24:44-49

Іншого разу Ісус явив Себе одинадцятьом учням (їх немає на цьому малюнку). Він сказав їм: "Дана Мені всяка влада на небі і на землі. Тож ідіть, і навчіть вс:[ народи, христячи їх в ім'я Отця, і Сина, і Духа Святого, навчаючи їх зберігати усе те, що Я вам заповів. Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку!"

118. Ісус возноситься на небо

118. Ісус возноситься на небо

Дії 1:6-12; Луки 24:30-53

Ісус стояв на горі за Єрусалимом. Учні, що були з Ним, бачили, як Він возносився на небо. І з'явились два Анголи, і сказали: "Той Іеус, що вознісся на небо від вас, прийде так, як бачили ви, як ішов Він на небо!" Учні повернулись до Єрусалиму і чекали там десять днів, бо боялись юдеїв. Після цього часу Бог послав до них Святого Духа, і вони перестали боятись. Вони пішли і розповідали всім людям про Ісуса. Багато з людей повірили і охрестилися. Саме так започаткувалась Християнська Церква.

119. Ісус сидить по Божій правиці на небі

119. Ісус сидить по Божій правиці на небі

Марка 16:19; Євреям 7:23-27

Учиі бачили, як Ісус вознісся на небо. Він перебуває там і до сьогодні. Біблія каже, що Ісус сидить по Божій правиці. Він чує молитви всіх тих, хто вірить в Нього. Він просить Бога за нас. Його Святий Дух веде нас і допомагає нам в цьому житті. Колись наші тіла помруть, але ми воскреснемо з новими тілами, як і Христос. Ми також будемо з Богом на небесах. А ті, хто не вірують в Ісуса, навік будуть відокремлені від Бога. Біблія називає це місце пеклом. Ви хочете прийти до Ісуса зараз? Просіть Його простити ваші гріхи. Просіть, щоб Дух Святий зійшов на вас. Відверніться від неправди у вашому житті. Дух Святий бажає дати вам нове життя. Це є вічна радість і мир з Богом.

120. Ісус повернеться

120. Ісус повернеться

Об'явлення 1:7-8; 1 Сопунянам 4:13-18

Одного дня Ісус повернеться на землю на хмарах небесних. Він буде правити в мирі над всіма, хто вірують у Нього. Ісус не просто людина, або Божий пророк. Він - Божий Син. Він нам являє Бога. Ісус був від початку, є сьогодні, і буде завжди. Коли Ісус повернеться на землю, сатана і смерть будуть переможені навіки. Тому давайте любити, слухатись і служити Господові Ісусові. Він - Живий Христос.

Завершення

Завершення

Луки 11:13; Дії 2:38

Друзі, Ісуе Христос любить нас і хоче дати нам вічне життя. Він поніс покарання за наші гріхи. Ми маємо повірити в Нього. Ми повинні просити Його простити наші гріхи. (Ви можете звернутись до Бога в молитві. Він почує вас. Моліться так: "Господи, я грішна людина. Я потребую Твого прощення. Дякую Тобі, що Ти помер за мене. Дякую Тобі, що Ти воскрес з мертвих, щоб я міг мати вічне життя. Зішли Свого Святого Духа в моє життя. Дай мені шанувати Тебе, бо Ти є Єдиний Істинний Бог.") Бог дасть Свого Святого Духа тим, хто просять про це. Ось^ як людина стає християнином. Християни хрестяться, щоб показати іншим, що вони - послідовники Христа. Вони повинні відвернутись від зла в свому житті і повинні навчитись ходити Божими шляхами. Його шляхи - це шляхи Живого Христа. Він одкн дає радість і мир з Богом на небесах навіки.

Verwante informatie

Vrij te downloaden - Download Bijbelverhalen in audio formaat en Bijbellessen in duizenden talen, afbeeldingen, scripts en andere verwante materialen die geschikt zijn voor evangelisatie en gemeenteopbouw.

Audio visuele materialen: Het leven van Christus - Deze audiovisuele produktie maakt gebruik van 120 afbeeldingen om een verdiepte uitleg te geven van het leven en de bediening van Christus. Dit is een meer recente produktie en daardoor beschikbaar in een beperkt aantal talen.

Hoe audio-visuele materialen van GRN te gebruiken? - 1: Het evangelie op een eenvoudige manier delen met de ander - In dit artikel kunt u lezen op welke verschillende manieren u de audio-visuele materialen van GRN kunt gebruiken binnen uw bediening.

Hoe audio-visuele materialen van GRN te gebruiken? - 2: Verdieping - In dit artikel kunt u lezen hoe mensen leren uit verhalen en waarom er niet veel commentaar aan de verhalen wordt toegevoegd.

De GRN-audiobibliotheek - Evangelisatiemateriaal en basisbijbelonderricht, aangepast aan de behoeften en de cultuur van het volk, in verschillende stijlen en formaten.

Choosing the audio or video format to download - What audio and video file formats are available from GRN, and which one is best to use?

Copyright and Licensing - GRN shares it's audio, video and written scripts under Creative Commons

Creating DVDs using the GRN Slide show Videos - How to burn DVDs for specific people groups you are trying to reach