unfoldingWord 28 - Багатий впливовий юнак

unfoldingWord 28 - Багатий впливовий юнак

개요: Matthew 19:16-30; Mark 10:17-31; Luke 18:18-30

스크립트 번호: 1228

언어: Ukrainian

청중: General

장르: Bible Stories & Teac

목적: Evangelism; Teaching

성경 인용: Paraphrase

지위: Approved

이 스크립트는 다른 언어로 번역 및 녹음을위한 기본 지침입니다. 그것은 그것이 사용되는 각 영역에 맞게 다른 문화와 언어로 조정되어야 합니다. 사용되는 몇 가지 용어와 개념은 다른 문화에서는 다듬어지거나 생략해야 할 수도 있습니다.

스크립트 텍스트

Якось заможній впливовий юнак підійшов до Ісуса і запитав Його: «Добрий Вчителю, що я маю зробити, щоб отримати вічне життя?» Ісус сказав йому: «Чому ти називаєш Мене «добрим»? Добрий лише Бог. Якщо ти хочеш мати вічне життя, виконуй Божі заповіді».

«Які саме заповіді я маю виконувати?» — спитав юнак. Ісус відповів: «Не вбивай. Не порушуй подружньої вірності. Не кради. Не бреши. Поважай свого батька та матір і люби свого ближнього, як любиш себе».

Молодий чоловік сказав: «Я виконую всі ці заповіді з самого дитинства. Що мені ще потрібно зробити, щоб жити вічно?» Ісус подивився на нього з любов’ю і дав йому Свою відповідь.

Ісус сказав: «Якщо ти хочеш бути досконалим, піди, продай все, чим володієш, і роздай гроші бідним. Тоді ти матимеш скарб на небесах. Потім приходь та йди слідом за Мною».

Коли юнак почув, що відповів йому Ісус, він дуже засмутився і пішов від Ісуса. Адже він був дуже заможною людиною і не хотів віддавати все, чим володів.

Ісус сказав своїм учням: «Багатій людині дуже важко увійти в Боже Царство! Легше верблюду пройти крізь вушко голки, ніж багатій людині увійти в Боже Царство».

Коли учні почули ці слова Ісуса, то були вражені. Вони запитали: «Хто ж тоді може бути спасеним?»

Ісус подивився на учнів і сказав їм у відповідь: «Людина не може спасти саму себе, але для Бога немає нічого неможливого».

Тоді Петро запитав Ісуса: «Ми, учні, залишили усе що мали, та пішли слідом за Тобою. За те, що ми так вчинили, якою буде наша нагорода?»

Ісус відповів: «Кожен, хто залишив оселі, братів, сестер, батька, матір, дітей чи майно заради Мене, отримає у 100 разів більше. Він також отримає вічне життя. І багато перших будуть останніми, а останні — першими».

관련정보

생명의 말씀 - GRN 은 성경에 기반한 구원과 그리스도인의 삶에 대한 수천개의 오디오 복음 메시지를 가지고 있습니다.

무료 다운로드 - 여기에서 다운로드 가능한 여러 언어로 된 주요 GRN 메시지 스크립트, 그림 및 기타 관련 자료를 찾을 수 있습니다.

GRN 오디오 도서관 - 전도와 기본 성경 가르침을 위한 자료는 mp3, CD, 카세트 테이프 형태로 사람들의 필요와 문화에 맞추어졌습니다. 녹음은 성경이야기, 전도 메시지, 말씀 읽기, 노래를 포함하여 다양한 스타일로 구성되었습니다.

Copyright and Licensing - GRN shares it's audio, video and written scripts under Creative Commons

Choosing the right audio or video format - What audio and video file formats are available from GRN, and which one is best to use?