unfoldingWord 10 - Десять покарань

unfoldingWord 10 - Десять покарань

개요: Exodus 5-10

스크립트 번호: 1210

언어: Ukrainian

청중: General

장르: Bible Stories & Teac

목적: Evangelism; Teaching

성경 인용: Paraphrase

지위: Approved

이 스크립트는 다른 언어로 번역 및 녹음을위한 기본 지침입니다. 그것은 그것이 사용되는 각 영역에 맞게 다른 문화와 언어로 조정되어야 합니다. 사용되는 몇 가지 용어와 개념은 다른 문화에서는 다듬어지거나 생략해야 할 수도 있습니다.

스크립트 텍스트

Бог попередив Мойсея, що фараон відмовиться відпустити їзраільтян з Єгипту. Мойсей та Аарон пішли до фараона та сказали йому: «Так говорить Бог Їзраіля: «Відпусти Мій народ!». Але фараон не послухався їх. Він не лише не відпустив їзраільтян на волю, але навпаки змусив їх працювати ще більше.

Мойсей та Аарон приходили до фараона декілька разів, але фараон увесь час відмовлявся відпускати народ. Тому Бог навів на Єгипет десять жахливих покарань. Таким чином Бог покарав фараона та показав йому та всьому Єгипту, що Він сильніший за фараона та всіх богів Єгипту.

Перше покарання було наступним: Бог перетворив воду ріки Ніл на кров. Але фараон не відпустив ізраїльтян.

Потім Бог наслав на Єгипет безліч жаб. Фараон благав Мойсея позбавити Єгипет від них. Але після того, як по молитві Мойсея всі жаби вимерли, фараон став більш жорстким серцем і не захотів відпускати ізраїльтян з Єгипту.

Тому Бог покарав Єгипет безліччю мошок, але фараон продовжував бути впертим. Потім Бог покарав Єгипет безліччю мух. Фараон покликав Мойсея та Аарона і сказав їм, що якщо вони зупинять це покарання, то ізраїльтяни зможуть піти з Єгипту. Мойсей помолився, і Бог звільнив Єгипет від мух. Але сердце фараона знову стало жостоким і він не відпустив ізраїльський народ.

Тоді Бог послав смертельну хворобу на всю худобу, яка була у єгиптян. І знову сердце фараона стало жорстоким і він не відпустив ізраїльтян.

Після цього Бог наказав Мойсею кинути попіл з печі у повітря перед фараоном. Коли Мойсей зробив це, у єгиптян зʼявилися хворобливі виразки на шкірі, а в ізраїльтян — ні. Бог ще більш жорстокішим зробив серце фараона, і той знову не відпустив ізраїльський народ.

Потім Бог послав град, який знищив більшу частину врожаю єгиптян і вбив все живе, що знаходилося просто неба. Фараон покликав Мойсея з Аароном і сказав їм: «Я згрішив. Помоліться Богові, щоб град припинився, і я відпущу вас». Мойсей помолився, і град припинився.

Але фараон знову згрішив і зробив своє серце ще більш жорстокішим. Тому він знову не відпустив ізраїльтян.

Тоді Бог навів сарану на Єгипет. Вона зʼїла весь врожай, який залишився неушкодженим після граду.

Потім Бог послав темряву, яка тривала три дні. І було так темно, що єгиптяни не мали змогу вийти з будинків. А там де мешкали ізраїльтяни, було ясно.

Навіть після цих девʼяти покарань фараон все ще відмовлявся відпускати ізраїльтян з Єгипту. Оскільки фараон не хотів слухатися Бога, Бог вирішив наслати ще одне, останнє покарання. Воно мало змусити фараона погодитися відпустити ізраїльтян.

관련정보

생명의 말씀 - GRN 은 성경에 기반한 구원과 그리스도인의 삶에 대한 수천개의 오디오 복음 메시지를 가지고 있습니다.

무료 다운로드 - 여기에서 다운로드 가능한 여러 언어로 된 주요 GRN 메시지 스크립트, 그림 및 기타 관련 자료를 찾을 수 있습니다.

GRN 오디오 도서관 - 전도와 기본 성경 가르침을 위한 자료는 mp3, CD, 카세트 테이프 형태로 사람들의 필요와 문화에 맞추어졌습니다. 녹음은 성경이야기, 전도 메시지, 말씀 읽기, 노래를 포함하여 다양한 스타일로 구성되었습니다.

Copyright and Licensing - GRN shares it's audio, video and written scripts under Creative Commons

Choosing the right audio or video format - What audio and video file formats are available from GRN, and which one is best to use?