unfoldingWord 06 - Бог піклується про Ісаака

unfoldingWord 06 - Бог піклується про Ісаака

개요: Genesis 24:1-25:26

스크립트 번호: 1206

언어: Ukrainian

청중: General

장르: Bible Stories & Teac

목적: Evangelism; Teaching

성경 인용: Paraphrase

지위: Approved

이 스크립트는 다른 언어로 번역 및 녹음을위한 기본 지침입니다. 그것은 그것이 사용되는 각 영역에 맞게 다른 문화와 언어로 조정되어야 합니다. 사용되는 몇 가지 용어와 개념은 다른 문화에서는 다듬어지거나 생략해야 할 수도 있습니다.

스크립트 텍스트

Минав час. Авраам дуже постарів, а його син Ісаак подорослішав. Тоді Авраам відправив свого слугу до краю, де мешкали його родичі, щоб той знайшов дружину Ісааку.

Бог зробив так, що слуга прийшов до Ревекки. Вона була дочкою Авраамового племінника.

Ревекка погодилася залишити свою родину та поїхала зі слугою до Ісааку. Як тільки вона приїхала, Ісаак одразу одружився з нею.

Минуло багато часу. Авраам помер, і Бог благословив Ісаака, сина Авраама, згідно того завіту, який Він уклав з Авраамом. В цьому завіті Бог обіцяв, що в Авраама буде незліченна кількість нащадків. Але Ревекка, дружина Ісаака, не мала дітей.

Ісаак молився за Ревеку, і Бог дав їй завагітніти близнюками. Ще не народжені близнюки боролися один з одним. Тоді Ревека спитала у Бога: «До чого це мені?».

Бог відповів Ревеці: «Ти народиш двох синів. Їх нащадки будуть двома різним народами. Ці народи будуть боротися один з одним. Але народу, який буде від старшого сина, доведеться підкоритися народу, який буде від молодшого».

Коли настав час, Ревекка народила близнюків. Старший син народився рудим і весь був покритий волоссям. Йому дали імʼя Ісав. А молодший син народився одразу після Ісава, тримаючи його за пʼяту. Йому дали імʼя Яків.

관련정보

생명의 말씀 - GRN 은 성경에 기반한 구원과 그리스도인의 삶에 대한 수천개의 오디오 복음 메시지를 가지고 있습니다.

무료 다운로드 - 여기에서 다운로드 가능한 여러 언어로 된 주요 GRN 메시지 스크립트, 그림 및 기타 관련 자료를 찾을 수 있습니다.

GRN 오디오 도서관 - 전도와 기본 성경 가르침을 위한 자료는 mp3, CD, 카세트 테이프 형태로 사람들의 필요와 문화에 맞추어졌습니다. 녹음은 성경이야기, 전도 메시지, 말씀 읽기, 노래를 포함하여 다양한 스타일로 구성되었습니다.

Copyright and Licensing - GRN shares it's audio, video and written scripts under Creative Commons

Choosing the right audio or video format - What audio and video file formats are available from GRN, and which one is best to use?