unfoldingWord 41 - Бог воскресив Ісуса з мертвих

개요: Matthew 27:62-28:15; Mark 16:1-11; Luke 24:1-12; John 20:1-18

스크립트 번호: 1241

언어: Ukrainian

청중: General

장르: Bible Stories & Teac

목적: Evangelism; Teaching

성경 인용: Paraphrase

지위: Approved

이 스크립트는 다른 언어로 번역 및 녹음을위한 기본 지침입니다. 그것은 그것이 사용되는 각 영역에 맞게 다른 문화와 언어로 조정되어야 합니다. 사용되는 몇 가지 용어와 개념은 다른 문화에서는 다듬어지거나 생략해야 할 수도 있습니다.

스크립트 텍스트

Після того як воїни розіп’яли Ісуса, первосвященики і фарисеї прийшли до Пилата і сказали йому: «Цей брехун, ще за життя, стверджував, що через три дні Він воскресне з мертвих. Накажи поставити охорону біля гробниці на три дні, щоб Його учні не викрали тіло і не сказали народу, що Він воскрес із мертвих».

Пилат сказав: «Якщо ви вважаєте за потрібне, візьміть вартових і охороняйте гробницю». Вони пішли та запечатали камінь біля входу в гробницю і поставили там вартових, щоб ніхто не зміг викрасти Тіло Ісуса.

Наступного дня після смерті Ісуса настала субота. Цього дня заборонялося працювати і робити будь-які справи, тому учні Ісуса не пішли до Його гробниці. А наступного дня після суботи, рано-вранці, декілька жінок вирішили піти до печери, де було поховано Ісуса. Вони приготували для Його тіла запашні мазі та ароматні олії.

Не встигли жінки дійти до гробниці, як почався сильний землетрус. У цей момент з неба спустився ангел. Він відкотив камінь, що закривав вхід у гробницю, і сів на нього. Ангел сяяв яскраво, як блискавка. Вартові біля гробниці побачили його, злякалися і впали на землю, мов мертві.

А як жінки прийшли до гробниці, то вони теж побачили Ангела. Та він сказав їм: «Не бійтеся! Я знаю, що ви шукаєте Ісуса, однак Його тут немає. Він воскрес із мертвих, як і казав! Подивіться у гробницю і побачите самі». Жінки зазирнули в гробницю та побачили місце, де лежав Ісус. Його тіла там не було!

Ангел сказав жінкам: «Ідіть і розкажіть Його учням: “Ісус воскрес із мертвих, і Він зустріне вас у Галілеї”».

Жінки дуже здивувалися та зраділи. Вони побігли до учнів Ісуса, щоб розповісти їм цю добру новину.

Коли жінки ще йшли дорогою, перед ними зненацька з’явився Ісус. Вони впали перед Ним на землю і обійняли Його ноги. Ісус сказав: «Не бійтеся. Ідіть і скажіть Моїм учням, щоб вони йшли до Галілеї. Там вони побачать Мене».

관련정보

생명의 말씀 - GRN 은 성경에 기반한 구원과 그리스도인의 삶에 대한 수천개의 오디오 복음 메시지를 가지고 있습니다.

무료 다운로드 - 여기에서 다운로드 가능한 여러 언어로 된 주요 GRN 메시지 스크립트, 그림 및 기타 관련 자료를 찾을 수 있습니다.

GRN 오디오 도서관 - 전도와 기본 성경 가르침을 위한 자료는 mp3, CD, 카세트 테이프 형태로 사람들의 필요와 문화에 맞추어졌습니다. 녹음은 성경이야기, 전도 메시지, 말씀 읽기, 노래를 포함하여 다양한 스타일로 구성되었습니다.

Copyright and Licensing - GRN shares it's audio, video and written scripts under Creative Commons

Choosing the right audio or video format - What audio and video file formats are available from GRN, and which one is best to use?