unfoldingWord 33 - Розповідь про хлібороба

개요: Matthew 13:1-23; Mark 4:1-20; Luke 8:4-15  

스크립트 번호: 1233

언어: Ukrainian

청중: General

장르: Bible Stories & Teac

목적: Evangelism; Teaching

성경 인용: Paraphrase

지위: Approved

이 스크립트는 다른 언어로 번역 및 녹음을위한 기본 지침입니다. 그것은 그것이 사용되는 각 영역에 맞게 다른 문화와 언어로 조정되어야 합니다. 사용되는 몇 가지 용어와 개념은 다른 문화에서는 다듬어지거나 생략해야 할 수도 있습니다.

스크립트 텍스트

Одного разу Ісус був на березі озера. Він навчав величезний натовп. Послухати Ісуса прийшло дуже багато людей, і тому Він зайшов у човен, що був на воді, щоб трохи відплисти і Його було краще видно і чути. Він сів у човен і почав навчати людей.

Ісус розповів людям, які Його слухали, таку історію: «Один землероб вийшов сіяти зерно. Коли він розкидав насіння, частина насіння випадково впала на дорогу. Прилетіли птахи і з’їли це насіння.

Інші зерна впали на кам’янисту землю, де було мало ґрунту. Насіння на кам’янистій землі швидко проросло, але їх коріння не мало змоги вкорінитися. Коли зійшло сонце і стало спекотно, паростки засохли та загинули.

Були також зерна, які впали серед кущів з колючками. Це насіння почало проростати, але колючки заглушили його. Тому рослини, що виросли серед колючок, не дали жодного зерна.

Було і таке насіння, яке впало на добрий ґрунт. Воно виросло і вродило в 30, 60 і навіть у 100 разів більше насіння, чим було посіяно. Хто хоче слідувати за Богом, хай зверне увагу на те, що Я кажу!»

Учні не зрозуміли цієї історії, але Ісус пояснив її сенс, коли вони залишилися з ним наодинці. «Насіння — це Боже Слово. Дорога — це людина, яка чує слово Боже, але не розуміє його. І диявол викрадає у нього Слово, щоб людина не повірила та не спаслася.

Кам’яниста земля — це людина, яка чує Боже слово і з радістю приймає його. Але коли має життєві труднощі або коли інші люди змушують його страждати, то він відходить від Бога і вже не довіряє Йому.

Земля з колючками — це людина, яка чує Боже Слово. Але вона починає турбуватися про різні речі, намагається заробити більше грошей та придбати багато речей. А потім через деякий час вона вже не здатна любити Бога. І те, чого вона навчилася з Божого Слова, вже не допомагає їй догоджати Богу. Така людина подібна до пшеничного стебла без насіння.

Але насіння в хорошому ґрунті подібне до людини, яка чує Боже Слово, вірить йому і завдяки цьому приносить плід».

관련정보

생명의 말씀 - GRN 은 성경에 기반한 구원과 그리스도인의 삶에 대한 수천개의 오디오 복음 메시지를 가지고 있습니다.

무료 다운로드 - 여기에서 다운로드 가능한 여러 언어로 된 주요 GRN 메시지 스크립트, 그림 및 기타 관련 자료를 찾을 수 있습니다.

GRN 오디오 도서관 - 전도와 기본 성경 가르침을 위한 자료는 mp3, CD, 카세트 테이프 형태로 사람들의 필요와 문화에 맞추어졌습니다. 녹음은 성경이야기, 전도 메시지, 말씀 읽기, 노래를 포함하여 다양한 스타일로 구성되었습니다.

Copyright and Licensing - GRN shares it's audio, video and written scripts under Creative Commons

Choosing the right audio or video format - What audio and video file formats are available from GRN, and which one is best to use?