unfoldingWord 30 - Ісус нагодував пʼять тисяч людей

개요: Matthew 14:13-21; Mark 6:31-44; Luke 9:10-17; John 6:5-15

스크립트 번호: 1230

언어: Ukrainian

청중: General

장르: Bible Stories & Teac

목적: Evangelism; Teaching

성경 인용: Paraphrase

지위: Approved

이 스크립트는 다른 언어로 번역 및 녹음을위한 기본 지침입니다. 그것은 그것이 사용되는 각 영역에 맞게 다른 문화와 언어로 조정되어야 합니다. 사용되는 몇 가지 용어와 개념은 다른 문화에서는 다듬어지거나 생략해야 할 수도 있습니다.

스크립트 텍스트

Ісус послав Своїх апостолів у різні селища, щоб вони проповідували та навчали людей про Боже Царство. Коли учні повернулися туди, де був Ісус, вони розповіли Йому про все, що зробили. Ісус запропонував їм вирушити з Ним у тихе місце за озером, щоб трохи відпочити. Вони сіли в човен і вирушили на інший берег.

Натовп бачив, як Ісус та Його учні попливли на човні. Ці люди побігли вздовж озера, щоб дістатися іншого берега раніше за Ісуса. Тому коли Ісус і Його учні припливли, на них вже чекав величезний натовп людей.

У цьому натовпі було понад 5 000 чоловіків, крім жінок і дітей. Ісус відчув велике співчуття до цих людей. Для Ісуса вони були, як вівці, які не мали пастуха. Тому Він багато їх навчав і зціляв тих, хто був хворий.

Увечері учні сказали Ісусу: «Вже пізно. Відпусти людей, щоб вони мали змогу піти до найближчих селищ і купити собі якоїсь їжі».

Але Ісус сказав учням: «Ви дайте їм їжу!» Учні у відповідь запитали: «Як ми можемо це зробити? У нас лише п’ять хлібин та дві маленькі рибки».

Тоді Ісус наказав Своїм учням сказати людям, щоб вони сіли на траву групами по 50 людей.

Після цього Ісус взяв п’ять хлібин і дві риби, подивився на небо і подякував Богу за їжу.

Потім Ісус поділив на шматки хліб і рибу та дав Своїм учням, щоб вони роздали між людьми. Учні роздавали їжу, і вона не зменшувалася в кількості! Її вистачило на всіх людей, так що всі вони наїлися досхочу, але їжа все ще залишалася.

Після цього учні зібрали залишки їжі і наповнили нею 12 кошиків. Ця їжа з’явилася з п’яти хлібин і двох риб і це було диво!

관련정보

생명의 말씀 - GRN 은 성경에 기반한 구원과 그리스도인의 삶에 대한 수천개의 오디오 복음 메시지를 가지고 있습니다.

무료 다운로드 - 여기에서 다운로드 가능한 여러 언어로 된 주요 GRN 메시지 스크립트, 그림 및 기타 관련 자료를 찾을 수 있습니다.

GRN 오디오 도서관 - 전도와 기본 성경 가르침을 위한 자료는 mp3, CD, 카세트 테이프 형태로 사람들의 필요와 문화에 맞추어졌습니다. 녹음은 성경이야기, 전도 메시지, 말씀 읽기, 노래를 포함하여 다양한 스타일로 구성되었습니다.

Copyright and Licensing - GRN shares it's audio, video and written scripts under Creative Commons

Choosing the right audio or video format - What audio and video file formats are available from GRN, and which one is best to use?