unfoldingWord 25 - Сатана спокушає Ісуса

개요: Matthew 4:1-11; Mark 1:12-13; Luke 4:1-13

스크립트 번호: 1225

언어: Ukrainian

청중: General

장르: Bible Stories & Teac

목적: Evangelism; Teaching

성경 인용: Paraphrase

지위: Approved

이 스크립트는 다른 언어로 번역 및 녹음을위한 기본 지침입니다. 그것은 그것이 사용되는 각 영역에 맞게 다른 문화와 언어로 조정되어야 합니다. 사용되는 몇 가지 용어와 개념은 다른 문화에서는 다듬어지거나 생략해야 할 수도 있습니다.

스크립트 텍스트

Одразу після хрещення Ісуса Дух Святий повів Його до пустелі. Та Ісус був там 40 днів та 40 ночей. Весь цей час Він постився, і наприкінці цих днів відчув сильний голод. Тоді до Ісуса підійшов сатана та почав спокушати Його.

Сатана сказав Ісусу: «Якщо Ти — Божий Син, то перетвори це каміння на хліб, щоб його можна було з’їсти!»

Але Ісус відповів сатані: «У Слові Божому написано: “Щоб жити, людям потрібний не тільки хліб, але й все, що говорить їм Бог!”»

Після цього сатана привів Ісуса на верхівку Храму і сказав: «Якщо Ти — Син Божий, кинься до низу, адже написано: “Бог накаже Своїм ангелам понести Тебе, щоб нога Твоя не вдарилася об каміння”».

Але Ісус не зробив того, до чого схиляв Його сатана. Він сказав: «Бог говорить усім: “Не спокушай Господа, твого Бога”».

Потім сатана привів Ісуса на дуже високу гору і показав Йому всі царства світу, їхню могутність і багатство. Сатана сказав Ісусу: «Я дам Тобі все це, якщо Ти, впадеш долілиць на землю переді мною і вклонишся мені».

Але Ісус відповів: «Відійди від мене, сатана! У Своєму Слові Бог наказує народу: “Поклоняйтеся тільки Господу, вашому Богу. Тільки Йому служіть, як Богу”».

Ісус не зробив того, до чого схиляв Його сатана і сатана відійшов від Нього. Після цього до Ісуса прийшли ангели і служили Йому.

관련정보

생명의 말씀 - GRN 은 성경에 기반한 구원과 그리스도인의 삶에 대한 수천개의 오디오 복음 메시지를 가지고 있습니다.

무료 다운로드 - 여기에서 다운로드 가능한 여러 언어로 된 주요 GRN 메시지 스크립트, 그림 및 기타 관련 자료를 찾을 수 있습니다.

GRN 오디오 도서관 - 전도와 기본 성경 가르침을 위한 자료는 mp3, CD, 카세트 테이프 형태로 사람들의 필요와 문화에 맞추어졌습니다. 녹음은 성경이야기, 전도 메시지, 말씀 읽기, 노래를 포함하여 다양한 스타일로 구성되었습니다.

Copyright and Licensing - GRN shares it's audio, video and written scripts under Creative Commons

Choosing the right audio or video format - What audio and video file formats are available from GRN, and which one is best to use?