unfoldingWord 18 - Розділене царство

개요: 1 Kings 1-6; 11-12

스크립트 번호: 1218

언어: Ukrainian

청중: General

장르: Bible Stories & Teac

목적: Evangelism; Teaching

성경 인용: Paraphrase

지위: Approved

이 스크립트는 다른 언어로 번역 및 녹음을위한 기본 지침입니다. 그것은 그것이 사용되는 각 영역에 맞게 다른 문화와 언어로 조정되어야 합니다. 사용되는 몇 가지 용어와 개념은 다른 문화에서는 다듬어지거나 생략해야 할 수도 있습니다.

스크립트 텍스트

Цар Давид керував 40 років. Після його смерті керівником Ізраїля став його син Соломон. Бог звернувся до нього та запитав що він хоче понад усе. Соломон попросив мудрості для керування народом. Це сподобалось Богу і Він зробив Соломона наймудрішою та найзаможнішою людиною в світі.

В Єрусалимі Соломон збудував Храм, який ще хотів збудувати його батько Давид. Тому ще впродовж свого життя Давид зібрав матеріали на будівництво. Тепер Народ поклонявся Богу та приносив Йому жертви в Храмі, а не в Наметі Зібрання. Бог знаходився в Храмі та був там зі Своїм народом.

Незважаючи на те, що Соломон був мудрим, він не послухався Бога та укладав шлюби з жінками інших народів, що Бог заборонив. Багато з цих жінок??? привезли з собою своїх богів/божків??? і поклонялися їм. А коли Соломон став старим???? він теж почав поклонятися їхнім богам.

За що Бог розсердився на Соломона та сказав, що покарає його тим, що ізраїльський народ буде поділено на два царства. Та відбудеться це після смерті Соломона.

Коли Соломон помер, царем став його син Ровоам. Весь народ Ізраїлю зібрався разом, щоб визнати його за царя. Люди поскаржилися Ровоаму, що Соломон змушував їх виконувати багато важкої праці та сплачувати багато податків. Вони попросили Ровоама полегшити їх працю.

Але Ровоам дуже безглуздо відповів на їхнє прохання: «Ви кажете, що мій батько Соломон змушував вас виконувати важку працю. У мене ви працюватимете ще важче і каратимуть вас ще сильніше, ніж у нього!»

Коли народ почув ці слова, більшість із них повстали проти Ровоама. Десять племен Ізраїлю не захотіли залишатися під владою Ровоама та відмовилися вважати його своїм царем. З Ровоамом залишилося тільки два племені, які стали називатися царством Юди чи Юдеєю.

Інші десять племен обрали собі царем людину на ім’я Єровоам. Ці десять племен проживали в північній частині країни. Вони стали називатися царством Ізраїлю.

Цар Ізраїля, Єровоам, виявився поганим царем. Він не став підкорятися Богу і підштовхнув народ жити у гріху. Єровоам поставив для свого народу двох ідолів, і народ більше не ходив до Єрусалиму, що був на території Юдеї, і не поклонявся Богу в Храмі.

Юдея та Ізраїль були ворогами і часто воювали один з одним.

У новому царстві Ізраїлю всі царі були поганими правителями. Багатьох із них убили інші ізраїльтяни, які хотіли стати царями замість них.

Усі царі та більшість жителів царства Ізраїлю поклонялися ідолам. Часто їхнє поклоніння супроводжувалося розпустою, а іноді навіть приношенням дітей у жертву ідолам.

Царі Юдеї були нащадками Давида. Деякі з цих царів були добрими людьми, правили справедливо і поклонялися Богу. Але більшість царів Юдеї були поганими правителями і поклонялися ідолам. Деякі з цих царів приносили своїх дітей у жертву хибним богам. Більшість юдеїв також поклонялися іншим богам, і тим самим повставали проти Бога.

관련정보

생명의 말씀 - GRN 은 성경에 기반한 구원과 그리스도인의 삶에 대한 수천개의 오디오 복음 메시지를 가지고 있습니다.

무료 다운로드 - 여기에서 다운로드 가능한 여러 언어로 된 주요 GRN 메시지 스크립트, 그림 및 기타 관련 자료를 찾을 수 있습니다.

GRN 오디오 도서관 - 전도와 기본 성경 가르침을 위한 자료는 mp3, CD, 카세트 테이프 형태로 사람들의 필요와 문화에 맞추어졌습니다. 녹음은 성경이야기, 전도 메시지, 말씀 읽기, 노래를 포함하여 다양한 스타일로 구성되었습니다.

Copyright and Licensing - GRN shares it's audio, video and written scripts under Creative Commons

Choosing the right audio or video format - What audio and video file formats are available from GRN, and which one is best to use?