unfoldingWord 04 - Завіт Бога з Аврамом

개요: Genesis 11-15

스크립트 번호: 1204

언어: Ukrainian

주제: Living as a Christian (Obedience, Leaving old way, begin new way); Sin and Satan (Judgement, Heart, soul of man)

청중: General

장르: Bible Stories & Teac

목적: Evangelism; Teaching

성경 인용: Paraphrase

지위: Approved

이 스크립트는 다른 언어로 번역 및 녹음을위한 기본 지침입니다. 그것은 그것이 사용되는 각 영역에 맞게 다른 문화와 언어로 조정되어야 합니다. 사용되는 몇 가지 용어와 개념은 다른 문화에서는 다듬어지거나 생략해야 할 수도 있습니다.

스크립트 텍스트

Минуло багато років після потопу і в світі знову стало багато людей. Вони були злими і грішили проти Бога та один одного, як до потопу. В той час усі люди розмовляли однією мовою. І хоча Бог наказав людям розселитися по всій землі, вони, навпаки, зібралися разом та почали будувати місто.

Люди були дуже пихатими. Вони не бажали слухатись Бога та жити так, як Він наказав. Крім того, вони почали будувати високу вежу до самого неба, щоб прославити своє імʼя та не розселятися по всій землі. Бог побачив, що якщо люди будуть і надалі працювати над своїм злим задумом, то зроблять набагато більше гріхів.

Тоді Бог замінив спільну мову людей на безліч різних мов і розселив людей по всьому світу. Місто яке вони почали будувати, назвали Вавилон, що означає «змішаний».

Минуло сотні років і Бог звернувся до людини, імʼя якої Аврам. Бог сказав йому: «Залиш свою країну та родичів і йди в землю, яку я вкажу тобі. Я благословлю тебе і буде від тебе великий народ. Я звеличу твоє імʼя. Я благословлю тих, хто благословляє тебе, і прокляну тих, хто проклинає тебе. Всі народи на Землі будуть благословенні через тебе».

Аврам послухався Бога. Він узяв свою дружину Сару, всіх слуг та все чим володів, і пішов до Ханаану - землі, на яку вказав йому Бог.

Коли Аврам прийшов до Ханаану, Бог сказав йому: «Подивися навколо. Я дам тобі всю цю землю, і твої нащадки будуть володіти нею вічно».Тоді Аврам оселився на цій землі.

Там був чоловік, якого звали Мелхеседек - священик Всевишнього Бога. Одного разу після битви і визволення свого племінника з полону Аврам зустрівся з Мелхеседеком. Він благословив Аврама і сказав: «Нехай Всевишній Бог, Якому належить небо і земля, благословить Аврама!» Після цього Аврам дав Мелхеседеку десяту частку всього свого володіння.

Минуло багато років, але Аврам і Сара не мали спадкоємців. Бог знову звернувся до Аврама і пообіцяв йому сина та нащадків, як зірок на небі. Аврам повірив словам Бога і Бог оголосив Аврама праведним за те, що він повірив обіцянці Бога.

Потім Бог уклав завіт з Аврамом. Зазвичай завіт укладається між двох людей, які домовляються виконувати забовʼязання один перед одним. Цього разу Сам Бог уклав завіт з Аврамом і дав обіцянку, що у Аврама народиться син, який буде його спадкоємцем. Коли Бог укладав цей завіт, також віддав землю Ханаан нащадкам Аврама. Потім Бог у сні відкрив те, що станеться з нащадками Аврама. Після цих подій минуло багато часу, але у Аврама так і не народився син.

관련정보

생명의 말씀 - GRN 은 성경에 기반한 구원과 그리스도인의 삶에 대한 수천개의 오디오 복음 메시지를 가지고 있습니다.

무료 다운로드 - 여기에서 다운로드 가능한 여러 언어로 된 주요 GRN 메시지 스크립트, 그림 및 기타 관련 자료를 찾을 수 있습니다.

GRN 오디오 도서관 - 전도와 기본 성경 가르침을 위한 자료는 mp3, CD, 카세트 테이프 형태로 사람들의 필요와 문화에 맞추어졌습니다. 녹음은 성경이야기, 전도 메시지, 말씀 읽기, 노래를 포함하여 다양한 스타일로 구성되었습니다.

Copyright and Licensing - GRN shares it's audio, video and written scripts under Creative Commons

Choosing the right audio or video format - What audio and video file formats are available from GRN, and which one is best to use?