unfoldingWord 03 - Потоп

개요: Genesis 6-8

스크립트 번호: 1203

언어: Ukrainian

주제: Eternal life (Salvation); Living as a Christian (Obedience); Sin and Satan (Judgement)

청중: General

장르: Bible Stories & Teac

목적: Evangelism; Teaching

성경 인용: Paraphrase

지위: Approved

이 스크립트는 다른 언어로 번역 및 녹음을위한 기본 지침입니다. 그것은 그것이 사용되는 각 영역에 맞게 다른 문화와 언어로 조정되어야 합니다. 사용되는 몇 가지 용어와 개념은 다른 문화에서는 다듬어지거나 생략해야 할 수도 있습니다.

스크립트 텍스트

Минуло багато років. У світі стало багато людей. Вони були дуже злими та жорстокими. Люди дуже зіпсувалися, що Бог вирішив знищити весь світ сильним потопом.

Серед усіх людей Бог був задоволений лише Ноєм, бо той був праведною людиною серед грішних людей. Бог розповів йому, що Він вирішив зробити сильний потоп на Землі, і тому Ной має побудувати величезний корабель.

Цей величезний деревʼяний корабель повинен бути довжиною 140 метрів, шириною 23 метри та висотою 13,5 метрів, з трьома рівнями, безліччю відсіків, дахом та вікном. Ной, його родина та тварини всіх видів,які живуть на суші мали врятуватися від потопу в середині цього корабля.

Ной послухався Бога. Він зі своїми трьома синами збудував корабель саме так, як сказав йому Бог. Будівництво корабля тривало багато років, бо він був величезний.

Бог наказав Ною взяти достатню кількість їжі для себе, своєї родини та тварин. Коли все було готове, Бог сказав Ною, що настав час йому, дружині та трьом синам з дружинами увійти на корабель. Їх було восьмеро.

Бог також наказав Ною взяти з собою в середину коробля самця і самку кожної тварини та кожної птиці, щоб вони були врятовані від потопу, а також взяти сім самців і сім самок тварин, яких можна використовувати для жертвоприношень. Коли всі вони були в середині корабля, Бог Сам зачинив за ними двері.

Потім почався дощ, який йшов безперервоно сорок днів та сорок ночей. Дощило! Вода також струменіла із землі. Все в світі покрилося водою, навіть найвищі гори.

Всі люди та тварини, які жили на суші загинули. Але всі, хто були в середині корабля, врятувалися від загибелі.

Після того, як дощ припинився, корабель плавав водою пʼять місяців. Потім вода почала спадати. Одного разу корабель зупинився на вершині гори, хоч світ все ще був вкритий водою. Через три місяці можна було побачити вершини гір.

Минуло ще сорок днів, і Ной випустив ворона, щоб зрозуміти, чи не висохла вода. Ворон літав навколо, шукаючи сухої землі, але не зміг знайти.

Потім Ной випустив голуба, але він теж не міг знайти суху землю і повернувся до Ноя. Через тиждень Ной знову випустив голуба, і той повернувся з гілкою оливи в дзьобі! Вода спадала, і на землі знову почали рости рослини!

Ной почекав ще тиждень і випустив голуба втретє. Цього разу голуб знайшов собі місце, де сісти і не повернувся. Земля висихала!

Через два місяці Бог сказав Ною: «Тепер ти зі своєю родиною та всіма тваринами можеш вийти з корабля. Нехай у вас народиться багато дітей та онуків! Наповнюйте землю!» Після цього Ной із родиною вийшли з корабля.

Потім Ной побудував жертовник та приніс у жертву декілько тварин з кожного виду, яких можно було використати для жертвоприношення. Бог був задоволений цією жертвою і благословив Ноя та його родину.

Також Бог сказав: «Я обіцяю, що більш ніколи не прокляну землю через злі вчинки людей та не знищу світ потопом, незважаючи на те, що люди роблять гріхи з дитинства».

На знак Своєї обіцянки Бог створив першу веселку. Він сказав, що кожного разу, коли на небі буде зʼявлятись веселка, Він буде згадувати про те, що обіцяв більше не робити потоп на Землі.

관련정보

생명의 말씀 - GRN 은 성경에 기반한 구원과 그리스도인의 삶에 대한 수천개의 오디오 복음 메시지를 가지고 있습니다.

무료 다운로드 - 여기에서 다운로드 가능한 여러 언어로 된 주요 GRN 메시지 스크립트, 그림 및 기타 관련 자료를 찾을 수 있습니다.

GRN 오디오 도서관 - 전도와 기본 성경 가르침을 위한 자료는 mp3, CD, 카세트 테이프 형태로 사람들의 필요와 문화에 맞추어졌습니다. 녹음은 성경이야기, 전도 메시지, 말씀 읽기, 노래를 포함하여 다양한 스타일로 구성되었습니다.

Copyright and Licensing - GRN shares it's audio, video and written scripts under Creative Commons

Choosing the right audio or video format - What audio and video file formats are available from GRN, and which one is best to use?