unfoldingWord 24 - Іоанн хрестить Ісуса

unfoldingWord 24 - Іоанн хрестить Ісуса

Esquema: Matthew 3; Mark 1; Luke 3; John 1:15-37

Número de guión: 1224

Idioma: Ukrainian

Audiencia: General

Tipo: Bible Stories & Teac

Propósito: Evangelism; Teaching

Citación Biblica: Paraphrase

Estado: Approved

Los guiones son pautas básicas para la traducción y grabación a otros idiomas. Deben adaptarse según sea necesario para que sean comprendidas y relevantes para cada cultura e idioma diferentes. Algunos términos y conceptos utilizados pueden necesitar más explicación o incluso ser reemplazados o omitidos por completo.

Guión de texto

Іван, син Захарії та Єлисавети, виріс та став пророком. Він жив у пустелі, носив одежу з верблюжої вовни та їв сарану й польовий мед.

Багато людей приходило до пустелі послухати Івана. Він проповідував їм: «Покайтеся в своїх гріхах, бо наблизилося Царство Небесне!»

Багато людей каялися у своїх гріхах, коли чули слова Івана і він хрестив їх у річці Йордан. Приходили хреститися і багато релігійних вождів, але вони не визнавали своїх гріхів і не розкаювалися в них.

Іван говорив релігійним вождям: «Ви – отруйні змії! Покайтеся та змініться. Бог зрубає і кине у вогонь кожне дерево, яке не приносить гарного плоду». Багато людей вважали Івана пророком від Бога і шанували його. Іван виконав те, про що говорили пророки: «Дивись, Я пошлю перед Тобою Мого посланця, який приготує для Тебе шлях. Нехай усі долини піднімуться, гори понизяться, криві шляхи стануть прямими, а нерівні шляхи стануть рівними».

Деякі релігійні вожді запитували Івана: «Чи ти Месія?» Іван відповідав: «Я не Месія. Він прийде після мене. Він могутніший за мене, я навіть не гідний розв’язати Його сандалі».

Наступного дня до Івана прийшов Ісус, щоб хреститися. Коли Іван побачив Його, він сказав: «Дивіться! Ось Боже Ягня, Яке бере на себе гріх цього світу».

Тоді Іван сказав Ісусу: «Я не гідний хрестити Тебе. Це Ти мусиш мене хрестити». Але Ісус сказав: «Ні. Ти повинен хрестити Мене, бо так буде виконана Божа воля». Тоді Іван хрестив Його, хоча Ісус ніколи не грішив.

Коли Ісус після хрещення піднявся з води, Дух Божий у вигляді голуба спустився з неба на Ісуса. Тієї ж миті Бог промовив з небес: «Це Мій Син! Я люблю Його і в Ньому Моя добра воля!»

Бог раніше говорив Івану про те, що все так і станеться: «Святий Дух спуститься на Людину, Яку ти будеш хрестити. Та Людина і є Син Бога». Ця історія показує нам, що є тільки один Бог, але в трьох особах. І коли Іван хрестив Ісуса, він чув, як говорив Бог-Отець, бачив Бога-Святого Духа, а також бачив і чув Бога-Сина, Ісуса.

Información relacionada

Palabras de Vida - GRN tiene mensajes audios en miles de idiomas que contienen mensajes basados en la Biblia acerca de la salvación y la vida cristiana.

Descargas gratis - Aquí puede encontrar los guiones principales de GRN en varios idiomas y también imágenes y otros materiales relacionados. Todos están disponibles para descargar.

Librería de audio de GRN - Material evangelistico y de enseñanza adecuado a las necesidades y a la cultura en variedad de stilos y formatos

Copyright and Licensing - GRN shares it's audio, video and written scripts under Creative Commons

Choosing the right audio or video format - What audio and video file formats are available from GRN, and which one is best to use?