unfoldingWord 41 - Бог воскресив Ісуса з мертвих

unfoldingWord 41 - Бог воскресив Ісуса з мертвих

Esquema: Matthew 27:62-28:15; Mark 16:1-11; Luke 24:1-12; John 20:1-18

Número de guión: 1241

Idioma: Ukrainian

Audiencia: General

Tipo: Bible Stories & Teac

Propósito: Evangelism; Teaching

Citación Biblica: Paraphrase

Estado: Approved

Los guiones son pautas básicas para la traducción y grabación a otros idiomas. Deben adaptarse según sea necesario para que sean comprendidas y relevantes para cada cultura e idioma diferentes. Algunos términos y conceptos utilizados pueden necesitar más explicación o incluso ser reemplazados o omitidos por completo.

Guión de texto

Після того як воїни розіп’яли Ісуса, первосвященики і фарисеї прийшли до Пилата і сказали йому: «Цей брехун, ще за життя, стверджував, що через три дні Він воскресне з мертвих. Накажи поставити охорону біля гробниці на три дні, щоб Його учні не викрали тіло і не сказали народу, що Він воскрес із мертвих».

Пилат сказав: «Якщо ви вважаєте за потрібне, візьміть вартових і охороняйте гробницю». Вони пішли та запечатали камінь біля входу в гробницю і поставили там вартових, щоб ніхто не зміг викрасти Тіло Ісуса.

Наступного дня після смерті Ісуса настала субота. Цього дня заборонялося працювати і робити будь-які справи, тому учні Ісуса не пішли до Його гробниці. А наступного дня після суботи, рано-вранці, декілька жінок вирішили піти до печери, де було поховано Ісуса. Вони приготували для Його тіла запашні мазі та ароматні олії.

Не встигли жінки дійти до гробниці, як почався сильний землетрус. У цей момент з неба спустився ангел. Він відкотив камінь, що закривав вхід у гробницю, і сів на нього. Ангел сяяв яскраво, як блискавка. Вартові біля гробниці побачили його, злякалися і впали на землю, мов мертві.

А як жінки прийшли до гробниці, то вони теж побачили Ангела. Та він сказав їм: «Не бійтеся! Я знаю, що ви шукаєте Ісуса, однак Його тут немає. Він воскрес із мертвих, як і казав! Подивіться у гробницю і побачите самі». Жінки зазирнули в гробницю та побачили місце, де лежав Ісус. Його тіла там не було!

Ангел сказав жінкам: «Ідіть і розкажіть Його учням: “Ісус воскрес із мертвих, і Він зустріне вас у Галілеї”».

Жінки дуже здивувалися та зраділи. Вони побігли до учнів Ісуса, щоб розповісти їм цю добру новину.

Коли жінки ще йшли дорогою, перед ними зненацька з’явився Ісус. Вони впали перед Ним на землю і обійняли Його ноги. Ісус сказав: «Не бійтеся. Ідіть і скажіть Моїм учням, щоб вони йшли до Галілеї. Там вони побачать Мене».

Información relacionada

Palabras de Vida - GRN tiene mensajes audios en miles de idiomas que contienen mensajes basados en la Biblia acerca de la salvación y la vida cristiana.

Descargas gratis - Aquí puede encontrar los guiones principales de GRN en varios idiomas y también imágenes y otros materiales relacionados. Todos están disponibles para descargar.

Librería de audio de GRN - Material evangelistico y de enseñanza adecuado a las necesidades y a la cultura en variedad de stilos y formatos

Copyright and Licensing - GRN shares it's audio, video and written scripts under Creative Commons

Choosing the right audio or video format - What audio and video file formats are available from GRN, and which one is best to use?