unfoldingWord 22 - Народження Іоанна

unfoldingWord 22 - Народження Іоанна

Esquema: Luke 1

Número de guión: 1222

Idioma: Ukrainian

Audiencia: General

Tipo: Bible Stories & Teac

Propósito: Evangelism; Teaching

Citación Biblica: Paraphrase

Estado: Approved

Los guiones son pautas básicas para la traducción y grabación a otros idiomas. Deben adaptarse según sea necesario para que sean comprendidas y relevantes para cada cultura e idioma diferentes. Algunos términos y conceptos utilizados pueden necesitar más explicación o incluso ser reemplazados o omitidos por completo.

Guión de texto

У минулі часи Бог говорив зі Своїми пророками, щоб вони передавали Його слово народу. Але потім настали 400 років, в які Бог мовчав і нічого не говорив людям. І ось одного разу Бог посилає ангела до священика, якого звали Захарій. Захарій та його дружина Єлисавета шанували Бога. Вони обидва були вже людьми похилого віку та не мали дітей.

Ангел прийшов до Захарії, коли той служив в Храмі, і сказав: «У твоєї дружини народиться син. Ти назвеш його Іван. Бог наповнить його Святим Духом, та Іван підготує людей до приходу Месії!» Захарій відповів: «Як я можу знати, що це станеться? Адже ми з дружиною надто старі, щоб мати дітей!»

Ангел відповів Захарії: «Я був посланий Богом, щоб принести тобі цю добру звістку. Через те, що ти мені не повірив, ти не зможеш говорити доти, доки не народиться дитина». І Захарія одразу ж втратив здатність говорити. Ангел пішов, а Захарія повернувся додому. Незабаром його дружина завагітніла.

Коли Єлисавета була на шостому місяці вагітності, той же ангел несподівано прийшов до родички Єлисавети, ім’я якої Марія. Марія була незаймана, заручена з чоловіком, якого звали Йосип. Ангел сказав: «Ти станеш вагітною і народиш Сина. Назви Його Ісус. Він буде Сином Всевишнього Бога і правитиме вічно».

Марія відповіла: «Як це може статися, адже я незаймана?» Ангел пояснив: «До тебе прийде Святий Дух, і Божа сила зійде на тебе. Тому Немовля буде святим, Він буде Божим Сином». І Марія повірила в те, що сказав ангел.

Незабаром після цього Марія пішла відвідати Єлисавету. Як тільки Марія привіталася з нею, дитина Єлисавети радісно заворушилася всередині неї. Святий Дух зійшов на Єлисавету, і вона зрозуміла, що перед нею стоїть мати майбутнього Месії. Жінки радісно дякували Богу за те, що Він зробив для них. Марія перебувала біля Єлисавети три місяці, після чого повернулася додому.

Через деякий час Єлисавета народила хлопчика. Захарія та Єлисавета назвали немовля Іваном, як їм наказав ангел. Тоді Бог знову дав Захарії здатність розмовляти. Захарія сказав: «Славлю Бога за те, що Він прийшов до Свого народу і допоміг йому! Ти, мій сину, будеш пророком Всевишнього Бога. Ти розповіси людям про те, як вони зможуть отримати прощення своїх гріхів!»

Información relacionada

Palabras de Vida - GRN tiene mensajes audios en miles de idiomas que contienen mensajes basados en la Biblia acerca de la salvación y la vida cristiana.

Descargas gratis - Aquí puede encontrar los guiones principales de GRN en varios idiomas y también imágenes y otros materiales relacionados. Todos están disponibles para descargar.

Librería de audio de GRN - Material evangelistico y de enseñanza adecuado a las necesidades y a la cultura en variedad de stilos y formatos

Copyright and Licensing - GRN shares it's audio, video and written scripts under Creative Commons

Choosing the right audio or video format - What audio and video file formats are available from GRN, and which one is best to use?